Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF] Jak zaprzestać zawieszaniu się gry?


CODER_BEST

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem że wiele osób miało ten problem tak samo jak i ja... Mi jednak udało się go rozwiązać bez zmiany sprzętu lub obniżania grafiki na LOW... :D Pragnę podzielić się z wami tym rozwiązaniem :D

 

PO odpaleniu się Origin i BF log wybieramy np. MP to bez różnicy po wybraniu server'a ładuje nam się gra więc musimy chwilkę zaczekać robimy tak..

 

1. Czekamy aż na pasku zadań zobaczymy BF

2. Odpalamy Menadżer zadań

3. szukamy programu origin

4. klikamy prawym na proces ( na proces programu a nie na aplikacje która działa !! )

5. Ustaw koligację ( zaznaczamy tylko CPU 1 )

6. ok

7. Ustaw priorytet ( wybieramy niski )

8. ok

 

UWAGA zamykamy wszystkie nie potrzebne aplikacje aby BF miał jak najwięcej ramu !!!

 

Szukamy procesu BF 3

 

1. Prawym klikamy

2. Ustaw kolgiację ( zaznazamy wszstkie procesory )

3. ok

4. Ustaw priorytet

5. Wysoki

6.ok

 

I wszytsko gotowe możemy grać już w BF bez obaw że się nam zatnie

 

 

Uwaga czynność tą trzeba powtarzać za każdym razem kiedy uruchamia się nam proces BF 3 czyli nawet podczas zmiany server'a bo wtedy BF się nam wyłącza...

 

Potem może dodam screen. Bo muszę spadać myślę że się przdya Like mile widzane :)

PS: Sory za błędy jeśli jakieś są ale pisałem w pośpiechu ;)

 

Aby BF miał jeszcze więcej Ram'u loguj sie do battel log przez ten program http://www.mpcforum.pl/topic/535954-dl-bf3-easy-start-beta-11v-new/

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Zapomniałeś napisać że za pół roku trzeba będzie kupić nowy procesor ;)

 

 

Robiłem tak w innej grze i domyśl się jak to się skończyło.

 

Czytalem sporo o tym w necie.

Gość malutki688
Opublikowano

ja tam mam i5 2500 k wiec jest git:P ale robilem tak z BO na lapku, masz +

Opublikowano

A mógł byś napisac coś więcej ?? Bo raczej wątpie aby miało to jakiś wpływ na żywotność procesora :)

 

Ale tu już nie o to chodzi tu chodzi o to aby BF się nie zawieszał zresztą taką podpowiedz uzyskałem z Live chat :)

 

@down. Moim zdaniem to nie ma znacznie rdzeń ma po prostu tak jakby dostęp tylko do tej aplikacji i tyle lub na odwrót że to aplikacja ma dostęp tylko do jednego rdzenie.... daj link bo ja szukałem przed chiwilką i nic szkodliwego nie znalazłem :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Z jakimś czasem sam się przekonasz, nie chce mi się szukać link'a do tematu o tej sprawie.

Jednakże to działa ale po czasie procesor idzie do kosza, tak było w moim przypadku jak i nie tylko w moim ;)

Opublikowano

Nie prawda że to zmniejsza żywotność procesora. To jest poprostu umiejętne i ręczne rozporządzanie możliwościami procesora.

OndteAw.png
Opublikowano

@ref a może by tak dodał do spisu :) Bo jak na razie to lepszego rozwiązania nie ma :D

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

@UP Tak.... Zrób tak jak napisał i na 99,9% będziesz grał ile wlezie :D O ile ci się komp nie przegrzeje. Proponuję obudowę zdjąć ja tak zrobił i wg się nie grzeje a z obudową wyje jak szalony :D

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

@UP Bo może oprócz tego problemu masz za słabą kartę graficzną

 

Zrób tak jak w TUT i ustaw grafikę na Niską.... Wtedy nie ma opcji żeby nie działało :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sory ale jak wlaczyc menadzer zadan? :D

[Are you fucking kidding me?]
<a href="http://bf3stats.com/stats_pc/MojaTarcza"><img src="http://g.bf3stats.com/pc/ykASDAB1/MojaTarcza.png" alt="BF3 Stats" /></a>

Opublikowano

Oczywiście że można podać na inne fora czy gdzie tam chcesz ale zastrzegam sobie prawo do tego abyś podał autora czyli mnie :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Próbowałem już wszystkich ze sposobów zawartych tutaj http://www.mpcforum.pl/topic/520622-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zwalczenie-problemu-z-zawieszaniem-gry/ i nic. BF dalej sie zawiesza. Do tego nie moge sie dodzwonic do cholernego EA. Nie mam pojęcia co zrobić. Prosze was o kilka rzeczy:

1. Spróbujcie mi w jakiś sposób pomóc

2. Podajcie mi mail i telefon do pomocy technicznej EA (jasne,że sam bym to zrobił,ale wchodząc na centrum pomocy www.ea.pl Eset wykrywa mi wirusa,do tego nie moge go odinstalować nie wiem czemu)

 

Konfiguracja PC:

Windows 7 Home Premium x64

procek: AMD Athlon II X4 640

grafika: NVIDIA GeForce GTS 450

RAM: 4GB DDR3

p.główna: Gigabyte M52LT-D3

HDD: 1TB

 

Z góry dziękuje za wszelką otrzymaną pomoc. Można napisać także na gg: 11726094 (najlepiej po południu od godziny 16)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Próbowałem już wszystkich ze sposobów zawartych tutaj http://www.mpcforum....wieszaniem-gry/ i nic. BF dalej sie zawiesza. Do tego nie moge sie dodzwonic do cholernego EA. Nie mam pojęcia co zrobić. Prosze was o kilka rzeczy:

1. Spróbujcie mi w jakiś sposób pomóc

2. Podajcie mi mail i telefon do pomocy technicznej EA (jasne,że sam bym to zrobił,ale wchodząc na centrum pomocy www.ea.pl Eset wykrywa mi wirusa,do tego nie moge go odinstalować nie wiem czemu)

 

Konfiguracja PC:

Windows 7 Home Premium x64

procek: AMD Athlon II X4 640

grafika: NVIDIA GeForce GTS 450

RAM: 4GB DDR3

p.główna: Gigabyte M52LT-D3

HDD: 1TB

 

Z góry dziękuje za wszelką otrzymaną pomoc. Można napisać także na gg: 11726094 (najlepiej po południu od godziny 16)

EA ci dużo nie pomoże ogólnie powinno ci iść na medium ale nie wiem co :) skątaktuj się z jakimś gościem z mpc
<a href="http://bf3stats.com/stats_pc/MojaTarcza"><img src="http://g.bf3stats.com/pc/ykASDAB1/MojaTarcza.png" alt="BF3 Stats" /></a>

  • 2 lata później...
Opublikowano

Mi tam pomogło przeczyszczenie karty graficznej. Miałem chyba kilka centymetrów kurzu :D

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...