Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] West czy East - gdzie wyższy poziom?


uwotm9.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Aktualnie gram na serwerze East i się po prostu wkurwiam. Jak widzę polaczka w teamie albo ruska to wiem że przegrana. Więc się pytam czy na West jest większy poziom gry ? I czy da się z powrotem wrócić na East ? A szczególnie jak rankedy zaczynam grać to nie ma co gadać -.-. Proszę o opinię .

he?

Opublikowano

W ELO HELL też czuć różnicę, na eascie rzadko kiedy widzę supporta na rankedach poniżej 1200 elo, na weście prawie zawsze był normalny support :]

Opublikowano

Masz dostepny transfer za 2.600 rp, poziom wiekszy jest, ale zaczyna sie od 1500 elo

Transfer mam za 0 Rp . Grałem 4 rankedy narazie i 3 przegrałem bo ruscy i polacy ...

Zapraszam do wypowiadania się .

he?

Opublikowano

Da radę, jeżeli grałeś przed podzieleniem serwera to 1 transfer masz za darmo. Jeżeli nie to 2600 RP do kupienia. Co do rankedów masz rację, chociaż gram na West, przed chwilą grałem rankeda i przez POLACZKA GangPlanka, przegraliśmy. No cóż, zawsze mam takie szczęście. Ale nie będę się tu wyżalał.

Powodzenia na rankedach.

Opublikowano

West West West dlaczego? EUNE tam graja polaczki na tutkach z mpc to wyjasnia wiele.

Shaco 6x phantom

Xin 5x Phantom 1x IE

 

Na wescie na normalach ludzie normalnie graja Support, jungler itd ;)

//pornografia

Opublikowano

Grałem duo na east 7 wygranych podrząd, a słabi tam nie byli. Na west jak założysz konto to tak jakbyś grał na 30lvl East. Idź na west'a, może trafi się ktoś bardziej ogarnięty, niż Ty.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

na west wiecej ogarnietych graczy m.in. Shushei z Polski (tak,wiem teraz będziecie hejtować,że przeszedł tam bo ma tam drużyne) ale ogólnie grałem na East to sie przenioslem na WEST i nie zaluje nie ma płaczkow ze oni chca grac z tym czy z tym,ze oni nie graja.

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

debil .. shushei gra na us -,-

 

Widać,że masz małe pojęcie o LoL`u i graczach.

A jak cie w domu przezywają to nie moja sprawa.

Shushei gra na EU WEST.

Nie wiesz nic na temat to się nie udzielaj.

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...