Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czym się różni Solo TOP od Solo BOT?


MrMatiu135

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Równie dobrze możesz iść solo BOTT jednak gdy w obydwóch drużynach są junglerzy zazwyczaj jest solo TOP :)

oficjalnelogo.png

Opublikowano

solo top-górna linia solo

solo bot-dolna linia solo

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

czasami robi sie tak, dlatego ze robiac jungle od blue buffa(postacie,ktore bez blue nie zrobia), te buffy maja inne polozenie.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

pfffffffff. dlacze solo top? bo na bocie muszą być 2 postacie żeby zrobić/ obronić smoka.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Może to ma coś wspólnego z tym że przy Topie jest blue buff...

jest i po tej i po tej ;x

nie wprowadzaj ludzi w bląd ;p

Opublikowano

Solo top jest bo na bocie musza byc 2 osoby zeby zapobiec aby przeciwnicy z botlane + jungler nie zrobili sobie w miedzy czasie dragona a sam na 3 nie dasz rady :)

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

top jest najdłuższą linią w grze i najłatwiej ją zgankować.

dazasygna.png

by sWitch.(nie znajdziesz go tu ;>)

Opublikowano

A to nie jest przypadkiem z tym wspólnego ze na bota zawsze ma iść ad carry i suport bo to jest najdłuższy lane i można zaliczyć first blooda ,a na solo top chodzą do tego przystosowane postacie i one farmią a junglerzy maja gangować , bo gdyby ktoś poszedł na solo bota ,to w innym teamie by ad carry i suport pocisnęli by takiego gp czy coś innego

Daj + To nic nie kosztuje !!

Moje TUTORIALE

 

Moje TUT:

http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/

http://www.mpcforum.pl/topic/175327-tutogolny-poradnik-metin-2/

http://www.mpcforum.pl/topic/175856-tutjak-byc-najlepszym-gm/

http://www.mpcforum.pl/topic/287863-downloadtut-okolo-160-pytan-do-oxa/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...