Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Pliki serverowe


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jestem davdog00 :D

Proszę o zrobienie plików serverowych z tkaimy pluginami jak:

-LWC

-Citizens

-Permissions

-Jakiś plugin, na to żebym był niewidzialny dla graczy.

-Portale do innych miejsc

-Commandbook

-ColourFireWorks

-COmmandBook

-HeroChat

-Iconomy

-IPGet

-ItemScanner

-AuthMe

-ColoredSings

-AutoSave

-CraftBook

-OpenInv

-CraftBookCircuits

-CraftBookMechanisms

-CraftBookVehicles

-godPowers

-KiwiAdmin

-MagicCarpet

-NSCommand

-Warpz0r

-WorldEdit

-WorldGuard

-WNCHatCleaner

-Houses

-FireLord

 

Poproszę też o takie mody jak:

-Mo'Creatures

-Samoloty

-Samochody

 

 

Gdyby ktoś mógł to niech też wrzuci klienta z tymi modami chodzi mi o .minecraft NIE CHODZI MI O PIRACKĄ WERSJĘ WIĘC NIE PISAĆ MI, ŻE FORUM NIE POPIERA PIRACTWA! Dziękuję...

 

@Nie zapomnieć o skanach...

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Zerknij do spisu

http://www.mpcforum.pl/topic/495943-spis-plikow-serwerowych/

 

 

 

 

//W spisie są pliki z pluginami takie jak ty chcesz

//W topicach jest napisane jakie są pluginy

 

@

mpm112 Takie rzeczy na PW

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Jezu ludzie! NIE CHODZI MI O TAKIE PLIKI! Mody na nich są? NIE! CHODZI MI W TYM TOPICU, ABY KTOŚ JE SAM ZROBIŁ! TER

 

@to podaj jak się nazywają...

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Jeśli tak się odnosisz do ludzi to nie licz na to aby ktoś ci pomógł . Od kiedy piszemy wyłącznie dużą literą przecież tym nic nie osiągniesz , a tylko odpychasz potencjalne osoby które były by ci stanie pomóc .

 

 

Dziękuje za 5% warnów :)

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...