Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ArkadiaMC [Survival] [PVP - ON] [WL -OFF ] [Frakcje!] [ Zapraszamy ! ]


BumBum662

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu do moda : Zanim zamkniesz za dubel , zobacz poprzedni temat :)

 

Witaj Na Prezentacji Serwera ArkadiaMC !

 

Serwer ten posiada Frakcje , 0 lagow , Jest w 100% survival !

 

Nie ma Pluginu LWC , Admini nie daja cubow ( Tylko VIP ) , Sa warpy do niektorych rzeczy takich jak tor , ale nie ma do lasu itd

 

Mozesz kupic targ za 1500 zloty z iconomy ( /money ) targ ma powierzchnie 9x9. Zapraszamy

 

 

Oto nasze Frakcje :

 

Elfy - Kochaja Rosliny , Rosna u nich Ogromne Drzewa , Robia domy z naturalnych surowcow !

 

Krasnoludy - Mieszkaja w kanionie aby miec Ochrone , Rosnie u nich 1 drzewo ktore szanuja ( Odnawiam je gdy sie konczy ) Maja piekny most i ciagly Dostep Do surowcow !

 

Gobliny - Nienawidza Elfow ani krasnoludow ! Zawsze Chodza do ich terenu zamieszkania i rabuja domy , niszcza je , oraz zabieraja surowce z drzew , oraz kanionu !

 

Elfy i Krasnoludy lacza sily zeby pokonac gobliny !

 

Gobliny Robia ukryte domy u wrogow zeby miec ciagly dostep do szpiegowania oraz zabijania !

 

VIP - Przyjazni sie z kazda frakcja , Ma dostep do surowcow elfow , dostaje dzialke 20x20 z Podlozem z diamentow , zlota , wegla i zelaza. ( 100 kazde ),

Ma Magiczny Dywan ( /mc ) lecz drazni sie czasami z krasnoludami :) --- Dostaje unikalny prefix przed nickiem [ VIP ]

 

________________

 

Hamachi:

 

ID :

ArkadiaMC

ArkadiaMC-1

ArkadiaMC-2

ArkadiaMC-3

ArkadiaMC-4

ArkadiaMC-5

 

Haslo : 12345

 

IP: 5.97.148.18:29934 (NOWE!!!!)

 

 

Serdecznie Zapraszamy !

 

@edit

 

Szukam 3 Budowniczych oraz 1 moderatora ;)

zbyt duża sygna

Opublikowano

nie znasz sie fizick...

Server zarabisty jest naprawde

 

 

Nie podoba mi sie twoje zachowanie

 

Padles,ok straciles kilka itemow

I juz ci sie nie podoba

 

POLECAM BARDZO!!!

Bez reklam fb

Opublikowano

NIE POLECAM!!!

 

BumBum to oszust.

 

Zapłaciłem 7 ZŁ za vipa.

 

3 razy była zmiana mapy,i te kilka dni zmian wliczono mi w czas posiadania vipa.

 

Teraz wchodze,i mówię żeby chociaż diamenty oddali,złoto żelazo węgiel te za które ZAPŁACIŁEM.

 

Admin mnie ignorował...

 

 

Powiedziałem mu tak :" Bumek ignorujesz mnie?". A on nie wytrzymał (bo jak przecież jeżeli mówię mu prawdę to go BARDZO ALE TO BARDZO BOLI) i dał mi bana.

 

Za co/

 

 

I gdzie moje 7 zł?

 

To jest w pewnym sensie kradzież

Bez reklam fb

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...