Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak używać injectora, i co to wogóle jest?


Phoenix_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niektóre boty/hacki potrzebują programów, tzw. Injectorów. Programy tego typu służą do wgrywania bibliotek .dll do uruchomionych procesów.

Jak go używać? W niektórych injectorach jest plik w którym jest napisane jaki proces ma zmieniać, w niektórych trzeba wybrać proces i plik.

 

Pokażę to na przykładzie 2 różnych injectorów.

 

Injector pierwszy (Injector LIME [Link do tematu])

 

 

screen7k.jpg

 

 

Jak na obrazku widać, to jest jeden z tych injectorów które działają na jednym procesie. Tutaj wystarczy wpisać nazwę dll-ki do wgrania, i mamy problem z głowy. Jest jeden warunek: Injector i plik .dll muszą być w jednym folderze, najlepiej w folderze z Metinem

 

Injector drugi (Injector dołączony do MultiBota by Slait

[Link do tematu])

 

 

screen8r.jpg

 

 

Ten injector jest akurat uniwersalny, i można nim robić o wiele więcej niż tylko wgrywać dll-ki do procesów.

Jak w nim wgrać dll do procesu? Najpierw uruchamiamy proces

 

 

screen9h.jpg

 

 

U nas to będzie notatnik. Potem wchodzimy w zakładkę z aktualnie działającymi dll-kami

 

 

screen10h.jpg

 

 

Teraz klikamy prawym przyciskiem myszy, i wybieramy opcję "Inject new Library"

 

 

screen11lv.jpg

 

 

Wybieramy dll-kę, i klikamy "Zapisz", i nasza dll-ka zaczyna działać

:).

 

 

screen12c.jpg

 

 

A teraz - jak przerobić injectora, który działa tylko na jednym procesie, na takiego, który działa na każdym procesie:

 

Jest to dziecinnie łatwe. Jeśli tylko injector ma plik .ini, to gdzieś w nim powinien być klucz z procesem, na którym on działa. Wystarczy zmienić ten klucz, i mamy problem z głowy

:)

 

Macie tutaj 2 injectory w paczce, jeden do Metina, a drugi uniwersalny (opisywane wyżej)

 

Link

 

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c074adfd662e73de410c5363bad42ab55a626d7b487ba01f47d898c771fb393d-1325251456

 

Miłej zabawy

:D

846331404756772371599.jpeg
  • 1 rok później...
Opublikowano

Za bardzo się rozpisałeś...Na taki prosty program wystarczy 3 zdania +3ssy :P .Popraw to,bo niektórym zwyczajnie się czytać nie chce...

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...