Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Klikam "game start" i nic się nie dzieje.


arteekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewien problem. Otóż, gdy chce pograc w war rocka nie moge go odpalic. Tak jak w temacie, włączam launchera klikam game start czekam czekam i nic, launcher sie wyłącza i nic nie ma. Prosze o pomoc !

19.png

Opublikowano

Wystarczy ręcznie zaktualizować HS.

 

 

x: / War Rock / data / HShield / Update / autoup (uruchom jako administrator) / Start Update

 

LUB

 

* Start / Wyszukaj / Pliki i foldery / autoup ... a potem postępujemy tak jak wyżej

notoacta250.png


Opublikowano

tak, tylko ze nie pamietam hasla do adminiustratora, a musze wpisac i brata nie ma wiec nie zrobie tak. ;/

 

Miałem instalke z 2008 roku a teraz sciagnelem nowa ze strony, moze pomoze. Jak nie bede dalej myslal

19.png

Opublikowano

Wiem że dałem Ci cały folder ale spróbuj podmienić sam HShield.

Download:

http://www.mediafire.com/?jadd98yx0t1f03l

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8adcd5c7bc9d71ac721b58095f33bf8f19609ea156fa3f6906f7ac425010bf21-1324206794

 

Wejdź do katalogu Warrock/Data i tam go podmień.

 

btw. jakiego masz windowsa?

32354141673387527780.png

Opublikowano

Jeśli @@up nie zadziała to może tak :)

Napisz skąd pobierałeś : Jeśli z

http://www.gamersfirst.com/warrock/index.php?q=download

( GAME FIRST LIVE --> Tam wybierasz Warrock i juz ) to Ci nie pójdzie bo to jest jakoś zrypane

 

Spróbuj tak :

Skasuj całego Warrocka do zeraz

wejdź

http://www.gamersfirst.com/warrock/index.php?q=download

---> Wybierasz "Alternate Download Options" i wybierasz albo 1 z 2 podanych, albo "Additional War Rock Downloads" i tam wybierasz :)

 

Myślę, że pomoże :)

Wspinając się w górę bądź miły dla innych, bo możesz ich spotkać spadając w dół.

 

 

 

Opublikowano

"poprostu hack shield sie nie ładuje." ---> ja to rozumiem tak, że problem z kliknięcie "Game Start - czy jakoś tak :D" został już załatwiony i po kliknięci tego HS się nie ładuje i nic się nie dzieje tak?

Wspinając się w górę bądź miły dla innych, bo możesz ich spotkać spadając w dół.

 

 

 

Opublikowano

Może to pomoże ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=qoiqKS3yCXc

:)

 

Jak nie wiesz jak to zrobić to wkleje :

 

 

 

Trzeba pobrać program AVG LINK ---> AVG Pobierz i Zainstalować a potem

1. Otwórz sobie AVG na pasku klikaj dwa razy lewą myszkę albo prawą raz i? wybierz Otwórz Interfejs użytkownika AVG

2. tools (Narzędzia) >advanced settings (Ustawienia Zaawansowanie) > resident shield (Ochrona Rezydenta) > exceptions (Wykluczone pozycje)

3. add path (dodaj Ścieżkę)> znajdź folder z grą, wybierz go i następnie kliknij OK

4. Naciśnij Apply ( Zastosuj )

I powinno ci działać. Pozdrawiam

 

by user z komentarza :D

Wspinając się w górę bądź miły dla innych, bo możesz ich spotkać spadając w dół.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...