Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jak zrobić serwer vps na plikach raina


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem vps na kilkanaście osób i próbowałem już różne sposoby... Wszystkie te pliki gotowce te bazy danych i różne pierdoły nic nie działa... A więc potrzebna mi wasza pomoc, chce spróbować na oryginalnych plikach raina ale nie wiem jak się za nie zabrać... zaczęło wyskakiwać mi takie coś :

vps11834# sh start.sh
Wie viele Channels möchtest du starten ?
1 - (1) Channel
2 - (2) Channels
2
Starting Database ..
ELF interpreter /libexec/ld-elf.so.1 not found
Abort trap
Starting Auth ..
start.sh: ./auth: not found
Starting CH 1 ..
start.sh: ./game: not found
Starting CH 2 ..
start.sh: ./game: not found

nie wiem może złe pliki a dokładniej brałem je z tąd : http://kaszanka.pl/VipFiles/0002/ a kierowałem się tym poradnikiem http://www.mpcforum.pl/topic/501837-mega-tutorial-serwer-od-podstaw-na-32-bitowym-freebsd-82/ tylko tu wygasły pliki... Wiecie może co moge robić nie tak ?

logo.png

Opublikowano

Hm, nie lepiej jednak spróbować na plikach m c c n c.pl? pod dedyka ?


vps11834# sh start.sh
Wie viele Channels möchtest du starten ?
1 - (1) Channel
2 - (2) Channels
2
Starting Database ..
ELF interpreter /libexec/ld-elf.so.1 not found
Abort trap
Starting Auth ..
start.sh: ./auth: not found
Starting CH 1 ..
start.sh: ./game: not found
Starting CH 2 ..
start.sh: ./game: not found

Zmień ścieżki do gejma..

np cd /use/home/game/channel1

csyt2-signa.png

Opublikowano

ej a pomozesz mi odpalić ten serwer ?? bo zapłaciłem 60 zl a jeszcze 2 tyg sie zostaly

 

a co do tego tematu to mam stamtąd pliki i dzieje mi się coś takiego

vps11834# cd /usr/home/game
vps11834# sh start.sh
Ile ma wystartować chaneli ? ?
1 - (1) Channel
2 - (2) Channels
1
Starting Database ..
ELF interpreter /libexec/ld-elf.so.1 not found
Abort trap
Starting Auth ..
start.sh: ./auth: not found
Starting CH 1 ..
start.sh: ./game: Permission denied

logo.png

Opublikowano

Po pierwsze zrób co @UP napisał, najlepiej to w ogóle wgraj liby na nowo(dla pewności) żeby się pozbyć problemów z libami w przyszłości. Jeśli chodzi o skrypt:

Ile ma wystartować chaneli ? ?
1 - (1) Channel
2 - (2) Channels
1
Starting Database ..
ELF interpreter /libexec/ld-elf.so.1 not found   <- brak liba
Abort trap
Starting Auth ..
start.sh: ./auth: not found                      <- zła ścieżka
start.sh: ./game: Permission denied              <-Brak chmodów 777 lub użytkownik nie jest root'em

Opublikowano

co do scieszki auth to gdzie ona ma byc jak jej nie ma !! 2. uzytkownik mysql dziala, a liby na pewno nie działają :) jeżeli możecie piszcie mi na gg: 28999443 albo tu na forum jestem prawie 24 h /7 dni xD

 

a libami się zajme ale musze sie pierw wyspac :P

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...