Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moi koledzy nie mogą wejść na serwer ;/


lamers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem , że mój kolega nie może wejść na serwer bukkit 1.0.0 wszystko jest skonfigurowane , wyłączona zapora systemu windows , antywirus wyłączony ,sieć utworzona i gdy chcę sprawdzić na laptopie czy działa dochodzę do sieci wchodzę w minecrafta add a serwer wpisuje ip dokładnie , i czekam i co i ***** can't reach a server ! Nosz ***** mać ile ja sie męcze ! Prosze o pomoc ;/

Opublikowano

wpisujesz to samo ip co z hamachi? wpisz 127.0.01 jak ci sie nie polaczy to nie wiem. Podaj jaki masz antywirus

sygna4.jpg
Opublikowano

wpisujesz to samo ip co z hamachi? wpisz 127.0.01 jak ci sie nie polaczy to nie wiem. Podaj jaki masz antywirus

 

Nie działa nie wiem dam sobie chyba spokój ;/

Opublikowano

dodaj ich do WL, ja też tak miałem, WL niby off a jednak było włączone :x

albo po IP wpisz port może to przez to :P

ale oni wgl go nie mają ? (serwer ciągle off)

czy go widzą ale nie mogą wejść ?

graphic.png

 

 

Opublikowano

Jeszcze tak..

true - włączona

false - wyłączona

sprawdź też to :)

koledzy niech wpiszą twoje ip a nie ip z hamachi a jeśli nie to niech wpisza z hamachi

Opublikowano

Może... Online Mode OFF /

A jak nie to odblokuj porty.

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

dodaj ich do WL, ja też tak miałem, WL niby off a jednak było włączone :x

albo po IP wpisz port może to przez to :P

ale oni wgl go nie mają ? (serwer ciągle off)

czy go widzą ale nie mogą wejść ?

 

Jest tak o że szuka i wyskakuje Can't reach a server ! A mi działa , jak jestem adm

 

Zapewne masz router i port 25565 zablokowany UDP :)

 

Mam router :D Ale co to

UDP ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...