Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Inne ] Pytanie do graczy: Który system jest najlepszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

postanowiłem wrócić do tworzenia własnego servera.

Dalej nie mam czasu, ale może coś z tego wyjdzie

;)

Tym razem stawiam server na plikach 2011.

Będę miał do was kilka pytań, wy wiecie najlepiej

;)

1. Pierwsze pytanie: Który system broni najbardziej wam odpowiada, najbardziej się podoba ?

I - bronie co 5 poziomów, możliwość ulepszenia do +12

II - bronie co 10 poziomów, możliwość ulepszenia do +15

III - bronie co 10 poziomów, możliwość ulepszenia do +20

IIII - może jeszcze inaczej, np. bronie do 50 poziomu możliwość +20, bronie do 75 z możliwością ulepszenia do +15, bronie do 90 z możliwością ulepszenia do +12 itd..

Może macie własne pomysły, jestem otwarty

:)

Proponujcie i proszę głosować w komentarzach.

Pozdrawiam, JonyNawalony.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Moim zdaniem najlepiej (ja bym chciał)

jakby bronie były co 15lvl i do +12 Dlaczego.?

 

Typowe medium, ulepszacze na każdy lvl,

W miedzy czasie expienia można dropnąć sobie ulepszacze, a 15 lvl to jest wystarczająco na 12 systemów ulepszenia,

 

Ale radziłbym ci tutaj napisać że poszukujesz team'u i coś z team'em wy myśleć :)

http://www.mpcforum.pl/topic/482876-poszukuje-gm-testera-chce-zostac-gm-poszukuje-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera/

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Opublikowano

Na pewno przemyślę to, wezmę to pod uwagę ;)

Oczywiście wszystko ulegnie zmianie, wartość ataku, szybkość itd..

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Na razie, jak zawsze jest to zabawa. Jestem kreatywny i mam wiele ciekawych pomysłów. Jeżeli zdecyduje się, że będzie to coś więcej, niż zabawa, na pewno zacznę szukać teamu :)

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

A na cholere jakies zbedne ulepszanie do +12/15/20?

Robisz priv METIN2 napewno?

 

Zwykle ulepszanie do +9... I zalezy jaki serv robis, czy bedzie to Hard (max 99 np.) to wtedy bronie co 5 lvli, czy bedzie to 4fun (max 250) to wtedy bronie co 20 lvli... Tak najlepiej

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...