Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić żeby W Atlantydzie Były Moby?!


holtwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo. Byliście czasem na spolszczeniu , a nie mieliście mobów w atlantydzie?! Chcecie podropić strategie a nie macie gdzie?! Jest na to sposób!

 

 

1.Musimy mieć jakiegoś chinskiego lub US clienta.

2.Wchodzimy do folderu z chinskim/usem , a nastepnie do folderu pack.

3.Szukamy plik INDEX i wycinamy go na pulpit.

4.Reszte folderu pack , kopiujemy , i wklejamy do naszego folderu ze spolszczeniem.

5.Podmieniamy pliki

6.Cieszymy się atlantydą !

 

 

 

 

Dajcie 5* xD

Opublikowano

ja tam mam wszystko ;p ale moze komus sie przyda ;p

 

PS. Ja też chce do Enigmy :<

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

szkoda tylko że nie napisałeś od kogo to znasz

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Opublikowano

@up: żal Ci dupe sciska, ze sam tego nie znalazles? i ze to on zbiera 5?

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano
@up: żal Ci dupe sciska, ze sam tego nie znalazles? i ze to on zbiera 5?

czytaj

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=51633&st=40&start=40

wchodzisz do chińskiego metka folder pack kopiujesz wszystko oprócz - Index, - wklejasz to wszystko do polskiego metka folder pack i zastępujesz pliki i już

możesz normalnie wejść do atlantydy i wyjść

widać wszystkie potwory

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Opublikowano

a można zrobić coś takiego żeby kd dało się wkładać +5 na spolszczeniu?

Czarny chleb i kawa

Opublikowano

A ja mam problem. Przy wklejaniu z longju - nie ma mobów dalej.

 

A przy wklejaniu z US albo z newlongju2 mam error jak przy błędzie spolszczenia:

 

i32.tinypic.com/mt2qex.jpg

Opublikowano
Jeden gość ci to w red lesie mówił,nup!

 

Njie pisze dla postuf pisze szeby pomóc,

 

a swoją ortografią rujnujesz mi psychę ... -.-

 

może ktoś pomóc??

wyskakuje błąd jak przy spatchowanym metku

sygna21.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...