Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Fabryka Sygnatur - Nie czekaj !


Kronk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ogłaszam mini-konkurs.

Każdy kto zagłosuję na urStyle na sylwestrową kreacje, dostanie sygnaturkę :)

 

Jak zagłosować ?

1. Wejdź na www.urStyle.pl i załóż konto.

Zajmie Ci to minutkę :)

2. Zagłosuj (5gwiazdek) na tą prace :

http://urstyle.pl/styl/zychup68/stylizacja/czarny-sylwester-czarna-noc/

3. Wstaw screen z dowodem

:)

 

UWAGA !

To nie jest reflink. Reflinki to linki polecające, a to jest po prostu konkurs :)

Geoning wyraził zgodę na rozpowszechnianie tego linku !

Robisz dobry uczynek, dostajesz sygnaturkę - proste i logiczne.

NIE DODAWAJ KOMENTARZY, NIE NABIJAJ WYŚWIETLEŃ !

PRACA NA URSTYLE MOŻE BYĆ MOJA, ALE MOŻE BYĆ TEŻ WNUCZKI, SIOSTRY LUB

KOLEŻANKI ! PAMIĘTAJ.

 

1235.png

 

_____________________________________________________________

 

WZÓR NA SYGNATURKĘ :

Tematyka :

Rozmiar :

Napis :

Inne ważne elementy :

 

______________________________________________________________

 

Mini - Konkurs trwa do końca roku.

Pozdrawiam, Kronk.

Opublikowano

1325165672-U321545.jpg

 

SYGNATURA!!!

 

Tematyka: dziwki, hajs, dragi, nielegalny handel

Rozmiar: Nie wiem, niech będzie taki jak moja dotychczas.

Napis: Jamajkas i cytat : Nigdy nie zmienię reżimu dla wrogów

Inne ważne elementy: nie chcę ramki ;] Kolorystyka dowolna, nie chcę żeby sygna była monotonna, niech będzie żywa.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Chcesz wygrać I Poda?To chyba Ci pomożemy!

Dałem kilka odsłon(15)do ulubionych i pjontke!Kłamałeś rejerstracja ok.20 sekund!:

 

xddgk.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Tu zlecenie:

http://www.mpcforum.pl/topic/514369-sygnatura-avatar-covver/

 

@down

Co jest nie tak?

image.png 

Opublikowano

Minikonkurs jestem zmuszony zamknąć.

Do chwili zamknięcia zostały zgłoszone 3 zlecenia :)

1-2 wykonam dzisiaj, resztę jutro.

Pozdrawiam, kronk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...