Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hack]1.4.368 Rank Hack


Zaid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś przedstawię Kolejny Rank Hack z mojej serii , odblokowuje on lvl , prestige , tokeny , 15 klas , bronie , oraz perki 31lvl broni i perki na pro itd.

 

Instrukcja:

-Wypakowujecie

-Włączacie grę

-Włączacie Hack

-Zaznaczacie opcje które chcecie

-Klikacie Impuls Hack (to na środku)

-Wchodzicie na jakiś serw i gracie parę rund (aby się zapisało)

 

2q02gsi.jpg

 

Downoload:

http://www.multiupload.com/WUD1K2KZOB

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1d807ebdaf8c632d56b2af17e4cf003971d6f90e2c3edc4209fed55e1db4d0cb-1323904349

 

Porady/Uwagi:

-Nie zaleca się używać hack gdy ma się >100h nagranych w grze

Opublikowano

No cóż nie jestem zwolennikiem level haków ale masz like'a

Masz problem? Chcesz pogadać? Spoko dodaj mnie na Steamie!
76561198010916883.png
Tam gdzie tysiące jezior, pełno lasów DZIKICH ZWIERZĄT

Opublikowano

fajnie :) bronie odblokowuje... napisz funkcje ... 31lvl broni i perki na pro.

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

tak :) kliknij weapon i zaznacz jaką chcesz broń i zagraj nią i zabij chociaż jedną osobę i będziesz miał 31 lvl broni :)

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

Świetnie z tymi broniami :D

Ale i tak nie użyje, bo uznałem że gra na hakach nudzi się w godzinę..

Wolę zdobyć wszystko sam, niestety - ale proszę po mnie nie jeździć, mój wybór. Moja ocena.

A jakby się dało, to ja bym chciał tylko 13sty level snajperki :< Da się tak?

Opublikowano

Cholera :/ Ale i tak masz lajka ;)

Kawał dobrej roboty stary, a i ten dźwięk "Domku" jest świetny :D Bawię się nim jak tylko odpale hacka.

Ale teraz mam 67my level wbity w 100% przeze mnie, więc boję się użyć hacka żeby potem resetować staty :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...