Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[29.12.11]*Pumio* Public v3.1.5 ## ( CHamse, ZOPK , Speed, PlantDeuse Quick&AnyWhere )


ushera7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

[29.12.11] ## *Pumio* Public v3.1.5 ## ( CHamse, ZOPK , Speed, PlantDeuse Quick&AnyWhere )

1319585492-U316606.png

Witam przedstawiam wam cheata codera Pumio

Pozostaje mi tylko życzyć Have Fun 

1319585534-U316606.png

2zh9l6oi.png

1319585591-U316606.png

Windows XP 32 BIT

1319585614-U316606.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=063e12920cc4aaefdd44fd2e8042a77c22560c6f2015cf9c493218b58e7771ee-1325156230

 



1319585635-U316606.png


http://hotfile.com/dl/138831620/16f0903/Pumio_Public_3.1.5.rar.html

 


k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

Jezuuu... Czekałem na jego hacka :D

 

Wreszcie. <3

 

Lajka masz za wstawkę, a ja lecę harcić w WR.

 

PS. Heh Zaje**ste menu :rolleyes: :rolleyes:

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Wiecie może czemu nie włącza mi się WarRock? Jak włączam inject to wszystko jest sukces, HS się naładuje i nic więcej i jeszcze jakaś strona mi się ładuje.

Opublikowano

@T3ms1e Czytaj, oglądaj i instaluj:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/516129-vtut-jak-poprawnie-odpalic-cheaty-do-warrocka-download-potrzebnych-programow/

 

@Hodur Ty tak samo!!!

 

@Down Podałem link, zobacz i zastosuj się do tego!!!

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

@Up'y Te wirusy są spowodowane źle zinterpretowanym kodem hacka bądź Injectora :) na prawdę żal mi Was xD Jaka panika xD Jakoś ja grałem i patrzcie, nic się mi nie stało!

 

Tak, ten cheat ma OPK, jak byś obejrzał filmik to byś się szybko dowiedział.!!!

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

ja nie mam pliku .dll ;((

Nijimidasu kondaku no monshō.


Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!


Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō!


Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo!Hanpatsuseyo!


Chi ni michi onore no muryoku wo shire!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...