Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Keylogger/Sposób na otrzymanie hasła do GG !WAŻNE!


xtie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.!

Z góry chcę zaznaczyć, iż nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale i ew proszę o przeniesienie.

 

Zatem do rzeczy:

Sam nie jestem zwolennikiem używania keylogeerów, ale sytuacja jest krytyczna.

Przyjaciel poprosił mnie o przysługę, bo małżeństwo mu się rozpada, a nie ma dostępu do PC/GG żony.

 

Jaki jest cel?

- Wejście na konto Gadu Gadu ...

 

Czego potrzebuję?

- Porządnego keyloggera, albo programu, który po wysłaniu komuś wysyła nam hasło do gg

 

Jeżeli ktoś ma inne sposoby proszę o pomoc, będę nagradzał "like", gdyż sytuacja jest ważna.

Jeżeli ktoś ma info jak pozyskać kogoś hasło GG, albo podesłać porządnego keyloggera proszę o kontakt tutaj, albo PW z góry dziękuję.

Opublikowano

Twój przyjaciel ma dostęp do PC żony? Powinien mieć, a jeśli tak to może użyć takich programów jak np. PassTool Password Reader i odczytać hasło lub chociażby odpakować archiwum :)

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

to bardzo łatwo zrobić :) z tego co wiem gg zapisuje hasło gdzieś tu :

C:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji\Gadu-Gadu
tak mi się zdaje przynajmniej ; p wystarczy napisać programik co by po jego odpaleniu tamte pliki wysyłał Ci na maila :) I wtedy masz wszystko , historie , hasła, wszystko :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Tak, ale w pisaniu programów jestem słaby.. nigdy tego nie robiłem.

Byłby ktoś chętny, aby spróbować swoich sił? Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam - xtie.!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A co ty kur*a, adwokat ? Niech znajomy sam tu przyjdzie i poprosi.

Adwokatów i durnych oszustów tu nie chcemy.

Kiepski powód wymyśliłeś - jelenia szukasz?

To na inne forum.

sygnaaaq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...