Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak dodać ten pierścień ?!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich . ;)

 

Mam do was pytanko odnośnie serwera oraz klienta .

 

Mianowicie :

 

Chciałbym dodać na serwer oraz do clienta : Pierścień Półksiężyca , Pierścień Radości oraz Upiornego Lizaka.

 

Tutaj SS'y jak to wygląda :

 

http://wiki.metin2.p...orny_Lizak2.jpg

http://wiki.metin2.pl/images/7/76/Pierścień_Półksiężyca2.jpg

http://wiki.metin2.pl/images/a/a7/Pierścień_Radości1.jpg

 

(źródło : wiki.metin2.pl)

 

A więc ; SS'y wyżej pokazują jak wygląda efekt gdy założymy pierścień.

 

I teraz mam taką prośbę , pytanie .

 

Jak dodać "to coś" na serwer xDD

 

(EFEKT TEN POWINIEN SIĘ POKAZYWAĆ PRZY KAŻDYM ZAŁOŻENIU PIERŚCIENIA/LIZAKA)

 

Mam pliki z wyglądem efektów i wgl ale chodzi mi o to jak to zrobić aby : Pierścień [oraz 2 pierścień i lizak ;p] gdy chcemy go użyć to używamy jak buty wiatru : tzn. ze jak klikniemy to daje nam tam gdzie buty wiatru [oraz że gdy jest założony działa , jak nie to nie] (PS. pomyślałem , że można by go było w sesie wpisy do Item_proto wziąść np. z pierścienia expa tylko z jakiegoś innego bo na PL'u pierscien chyba nie daje sie tak jak buty wiatru tylko tam na gorze gdzie 3 reka i wgl :P)

 

Ogólnie chodzi mi o to jak zrobić aby właśnie te itemki dawały się tak jak buty wiatru , co trzeba zrobić aby po zalozeniu tego pierscienia/lizaka pokazywal sie ten effect ? czy trzeba ten efekt dodawać do jakiegoś pliku czy wystarczy dodać do clienta ten efekt swiecenia po zalozeniu oraz pierscien na serwer i do clienta i wtedy efekt od razu będzie ?

 

Sorry , że wszystko tak chaotycznie napisałem ale po prostu nie wiedziałem jak to dokładnie opisać ; Bardzo Przepraszam .

 

Jeżeli ktoś wie jak to zrobić TO BARDZOO PROSZĘ O POMOC :(

 

!WYNAGRADZAM LIMITAMI LAJKÓW ORAZ 5 DO PROFILU !

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

Jeżeli chcesz wszystko oryginalnie to musisz mieć najnowszą binkę.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Mógł byś mi dokładniej wytłumaczyć co i jak ?

 

Chodzi o tą z twojego tematu? : http://www.mpcforum.pl/topic/469811-downloadall-updates-from-gameforge-in-2011-year/ ??

 

 

 

//Edit. chodzi mi o coś takiego jak tu :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=ULw4P9JCMZyHc&v=w4P9JCMZyHc

 

w około 0:55 sekundzie .

 

Tylko , że tutaj jest tylko pokazany pierścień radości.

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

@REF.

 

Wie ktoś jak to dodać ?

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...