Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poszukuje jakiegoś Hack do multi na same emblematy wyzwania oraz tytuły.


sauron987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje jakiegoś Hack do multi na same emblematy wyzwania oraz tytuły !

Proszę o podanie konkretnego linku !

najlepszym hackiem będzie jak nauczysz się grać :) nic dodać nic ująć

bez yt.

Opublikowano

no tak ale nie które sa takie ze nie da sie zrobić ?

 

via call of duty elite

a to co to jest bo słyszałem ze dzieki temu da sie zdobyć jakies tam emblematy

Opublikowano

Był gdzieś na forum WonderHack - poszukaj, dość świeży, z tym, że jednym odblokowuje, innym nie...

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

najlepszym hackiem będzie jak nauczysz się grać :) nic dodać nic ująć

Na tym forum dzielimy się poradami dotyczącymi hacków a nie że ty wylatujesz żeby długo grać itd..

 

Tak jak UP jest opcja szukaj i już masz super haxa ! ; )

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Musisz zagrać parę meczy aby staty ci się zapisały , a jak nie to sprawdź moje tematy z rank hackami , posiadam tam takiego który odblokowuje emblematy (mój profil)

Opublikowano

wiec tak napoczątku większość broni była na poziomie max ale po zabiciu wracało do pierwszego zagrałem 5 mapek i efektów nie widac ! Co robic moze cos zle robie ?

Opublikowano

Na tym forum dzielimy się poradami dotyczącymi hacków a nie że ty wylatujesz żeby długo grać itd..

 

Tak jak UP jest opcja szukaj i już masz super haxa ! ; )

Powiem tak. Hack czy nie hack nie umiesz grac to i na hackach nie bedziesz umial... Dla mnie uzywanie hacków na tego typu grze to bezczelność i ośmieszanie siebie samego.

bez yt.

Opublikowano

@madesek z calym szacunkiem ale report za spam , nasza nazwa forum nosi multiplayer cheat wiec to powinno ci dać do myślenia

@Foser

http://www.mpcforum.pl/topic/519625-hackelite-unlocker-v2/ 

prosze bardzo , temat chyba do zamknięcia nie?

Opublikowano

Powiem tak. Hack czy nie hack nie umiesz grac to i na hackach nie bedziesz umial... Dla mnie uzywanie hacków na tego typu grze to bezczelność i ośmieszanie siebie samego.

Sure .

 

Dobrze powiedziane .

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...