Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Wszystko o Grocie Wygnańców


Kociolove

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

W tym poradniku chciałbym wam opisać wszystkie potrzebne rzeczy , triki , bugi do Groty Wygnańców

 

Zaczynamy !

 

Co to w ogóle Grota Wygnańców ?

 

Jest to expowisko dostępne od 75 poziomu . Możemy się tam przenieść gdy mamy wymagany poziom , oraz krwisty kamień . Teleport zazwyczaj jest w Dolinie Orków , obok Sury .

 

Efektywne Bonusy na moby Setaou :

  • Diabły
  • Strzały
  • Na niektórych serwerach Miecze lecz tylko na lepsze Setaou (Powtarzam na niektórych serwerach)

Przejdźmy do ekwipunku :

 

Hełm : Najlepiej na 41 poziom +9 z bonusami : Reg PŻ 30% (Może być mniej) , Unik Strzał 10/15% , 20% diabły

Zbroja : Abso do pż 10% , abs strzały 15% hp 1500/2000 , abso do pe jakiś procent

Kolczyki : Abs strzały 15% , szybkośc ruchu najlepiej 20 lecz może być mniej , 20% silny na diabły

Buty : Najlepiej Feniksa +9 : Abs 15% strzały , 1000/2000 pż , Unik strzał 10/15% , Szybkość ataku jakiś %

Naszyjnik : Najlepiej Złoty +9 : 2000 hp , abso do PE 10% , Reg PŻ/PE 30% ,

Bransoleta : Najlepiej z Białego Złota +9 : 20% diabły , abso do PŻ 10% , Coś na krytyka

Tarcza : NNO , Diabły 20% , Blok , Wit (Najlepiej dla Bodego bo daje obrone)

Broń : Najlepiej 30/75 poziom śr 30+ ale za to z bonem 20% na diabły

 

Inne :

 

Dla Wojowników : Jeżeli robimy postać Wojownika Bodego tylko do pvm zalecane jest nie wbijanie skilla Berserk na poziom P gdyż moby atakują 100% więcej

 

Moby w grocie nie mają przeszywki ! Więc można sporo lecieć z obroną do 700 +

 

Zalecane jest używanie Niebieskich , oraz Białych Ros gdyż dodają nam one ataku , oraz obrony .

Zalecane jest używanie Dużych Zielonych , oraz Fioletowych Potek .

Zalecane jest używanie petard gdyż dają nam one jakiś % na omdlenie .

Zalecane jest używanie Dłoni Krytyka , oraz Przebicia

Zalecane jest używanie Obrony , Ataku Boga Smoków .

Obowiązkowo trzeba mieć ze sobą Buffka minimum 40% Pomoc , Błogo

 

 

 

Poradnik w 100% napisany przeze mnie .

Poradnik jest ogólny nie wiadomo jak tutaj jest z Grotą .

Całkowity zakaz kopiowania go !

xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...