Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smok z jajka w normalnym świecie ?


jaromen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest taka możliwość że z Dragon Egg wykluje się smok . Czekam czekam i nic czy jest jakiś sposób żeby mogło sie wykluc .Pozdrawiam

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

W obecnej wersji smok się nie wykluwa, w przyszłych wersjach z jaj ma wykluwać sie smok, ale tylko w świecie Endermanów :)

 

Już się chyba w The End wykluwają, ponieważ nie wiem skąd inaczej mogłoby mi się znaleźć 8 smoków. xD

Opublikowano

Chyba nadal nigdzie się nie wykluwają :(

Sam czekałem z parę dni(minecraftowych) i zero efektów.

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

Jajo smoka nie ma na razie żadnego zastosowania. W przyszłości w naszym normalnym świecie ma się pojawić możliwość, że wykluje się z niego Czerwony Smok, lecz nie wiadomo czy będzie można go dosiąść, bo Notch zapowiadał że w grze nie będzie żadnego transportu powietrznego.

Opublikowano

Na bukkicie 1447 był taki bug, że jak kolega położył jajo w normalu, to po każdym reloadzie w netherze pojawiały sie 2 smoki.

:O

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

Jajo smoka nie ma na razie żadnego zastosowania. W przyszłości w naszym normalnym świecie ma się pojawić możliwość, że wykluje się z niego Czerwony Smok, lecz nie wiadomo czy będzie można go dosiąść, bo Notch zapowiadał że w grze nie będzie żadnego transportu powietrznego.

Tak, Notch zapowiadał że nie będzie żadnego transportu powietrznego w minecratcie

Lecz Notch nie musi się tego trzymać no wiecie uzna że to jest fajne rozwiązanie i... to zrobi.

Było tez dużo rzeczy których obiecywał a ich nie było. Jednak Jajko smoka na razie w obecnej wersji minecraft'a.

Nie ma zastosowania. Możemy liczyć żeby można było innego smoka wywołać, ponieważ normalny smok ( tkzw.. Enderdragon )

Występuje w odpowiedniej planszy i wtedy to było by trochę bez sensu. Najpewniej zostanie dodany całkiem nowy smok lub

jakiś unikalny i twardy potwór.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...