Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Wl][No-Premium][1.0.0][24/7] Fierro City! Nowe IP!


Pan Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w ?wiecie FierroCity!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - 91.121.156.227:25080

 

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: Scyzor

Admin #1: Tasak

Admin #2: Dymot0

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

 

Screenshooty - (kliknij)

 

 

 

dodatkoweinfo.png

 

 

 

Serwer powstał 27.12.2011 r. mamy świetną mapę, a także wiele możliwości co które powodują za razem że chce się grać na serwerze. Może w skrócie przedstawię nasz serwer: Otóż istnieją u nas tak jak u większości działki które można nabyć za serwerową walutę. Walutę można zdobyć pomagając teamowi, na eventach oraz pracując w określonych zawodach. Działki nie są zasadniczo drogie od 1000 zł w górę, na start dostajemy po 500 zł. Nasza załoga jest w porządku, staramy się pomagać w miarę naszych możliwości jednak zważcie na to że też jesteśmy ludźmi. Mamy oprócz miasta, tak zwane wioski które można nabyć za określoną cenę. We wioskach znajdują się 2-3 działki, na których można zarobić sprzedawając je graczom. Właściciel wsi ma prawo sam wytyczyć cenę za działkę. Największa działka we wsi przeznaczona jest dla właściciela pod jego użytek. Narazie mamy jedną wioskę, ale planujemy powiększyć ich liczbę. Wioski są droższe niż działki, ich ceny będą się wahać między 10 - 50 tys. zł. Rangę VIP oraz SVIP można zdobyć wspomagając nasz serwer. Za te pieniądze będziemy fundować więcej slotów oraz lepsze maszyny pod serwer co ograniczy lagi. Aby zdobyć SVIP-a to wiadomo że dotacja musi być o wiele większa niż na vipa. Alby uzyskać więcej informacjii należy skontaktować się z Teamem na forum. Jak są jakieś pytania piszcie też tutaj na PW.

 

 

chceszmiec.png

Opublikowano

Polecam Ten Serwer!

Miła atmosfera, mili admini, żadnego spamu w chacie..

Serwer nie jest taki trudny ani łatwy..

 

Idealny serwer dla was..

 

Polecam Sosna50.

10301_1_.jpg
Opublikowano

Czego daliście WL?

Proszę o dodanie mnie do WL..

 

nick w grze: JJayPuafi

 

Jakby co mam premium..

10301_1_.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...