Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Moze Ktos Pamieta Jak Działal Ten Bug..


flyko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam....

pamieta ktos jak sie robilo tak ofiarze ze stoi na spocie i pojawia mu sie nad glowa text jak by on to pisal a w rzeczywistosci ofiara nic nei pisze....

 

dzisaj koles mi tak robil.... stoje na spocie i nad glowla mi pisze

"im a hacker use ak and blalalal ..." a ja nic nie pisalem normalnie sam enter mi sie wlaczyl i kliknolll..

Opublikowano

jak ci sie moze sam enter kliknac :D co slyszales na klawiaturce taki <klik> ?? Czy jak bo nie rozumiem twojego pytania jak moze ktos tobie nad glowa tekst napisac ??

-

Opublikowano

no normalnie .... siedzimy sobie w party k2 hs ksujemy sie z inverse (mowie o globalu webzen.net)

 

stoi moje party 5 osob podlecial bk stanol ponizej spota i nagle cale moje party zaczelo pisac "(spacja)@@i use hack and ks now with inverse blalala.."

 

5 osob z mojego party po kolei kazdy pisal na glowa sobie takie texty ....

 

 

normalnie siedze sobie patrze na kompa a tu enter mi sie otworzyl wkeilo sie cos i normalnie zaraz napisalem to nad glowa koeles stal i pissal co chcial a to nam sie nad glowami pokazywaloo:PPP

 

sam zdzwinony bylem ale kumple z ts mowili ze juz na globie za k2 cos takiego bylo ale ja juz w tedy nie gralem .... jestem ciakawy jak ten kutach to robil...

Opublikowano

Admin pewnie da mi za tego posta %%, ale nie moge sie powstrzymac :D

 

 

 

hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah.

 

 

@2x up.

 

koles mowi prawde ;p . nie rob z niego idioty ;) .

beauty2.png

 

 

C# Learning.

 

Jestem Lajcik.

Opublikowano
Admin pewnie da mi za tego posta %%, ale nie moge sie powstrzymac :D

hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah.

@2x up.

 

koles mowi prawde ;p . nie rob z niego idioty ;) .

Popieram :lol: chodź nie gram, z wiadomej przyczyny haha HAxxx .Pozdro

Opublikowano
sam zdzwinony bylem ale kumple z ts mowili ze juz na globie za k2 cos takiego bylo ale ja juz w tedy nie gralem .... jestem ciakawy jak ten kutach to robil...

ciekawe po co zaglądasz na ts skoro jesteś użytkownikiem tego forum. Mniewam, że jesteś członkiem gildi Enemy2 u savage i marty

Opublikowano

hah ^^ to juz dosc dawno dzialalo xD pamietam

jak z Dexem jeszcze na bramie sie bawilismy z GM Phalanx jak on do mnie po polsku zaczol pisac :D a ja mu tez po PL ;p ^^

95a062c8256b792f.jpg

Jeżeli Komuś pomogłem to nie obrażę się jak ktoś oceni mój post pozytywnie ;] (da mi punkt)!

Opublikowano

heh nie nabijaj postow ;p a co do tego to sie zglos do kogos kto sie na tym zna :)

95a062c8256b792f.jpg

Jeżeli Komuś pomogłem to nie obrażę się jak ktoś oceni mój post pozytywnie ;] (da mi punkt)!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...