Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukuję pomocy, Stawianie serwera na dedyku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam mały jak dla was a dla mnie ogromny problem.

Wykupiłem dedyka nie vps-a za 890zł

4x 2,3 Ghz

8Gb RAM

1T dysk

100Mb/s bez limitu transferu

System FreeBSD7.2 32bit

 

Korzystam z poradników umieszczonych na waszym forum i dupa.

 

Podczas wgrywaniu libów serwer zawiesza się mianowicie putty nie odpowiada nie chce się połączyć z serwerem nie wiem o co chodzi.

Chmody ustawiłem mysql też zrobiłem próbowałem już kilku poradników i nic z tego.

Dlatego kieruję prośbę do was jako do profesjonalistów. Prozę o jakiegoś Tuta jak postawić taki serwer chodzi mi o sprawdzonego dobre pliki serwerowe.

Oraz jeszcze jedno ile ten dedyk uciągnie ludzi?

 

Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

18706.png21571.jpg

rapideoUserbar.png5390.png

215-5849-ubda3046.gif560-2050-readywb.jpg

6223.png33266.png

Opublikowano

Co do padania po nadaniu libów - też tak miałem i po prostu nie nadałem chmodów i działało... W drugim przypadku kiedy nawet bez chmodów serwer padał, wgrałem tylko te liby które nie powodowały komplikacji.


 

Opublikowano

nie ma to jak kupić dedyka, i nie wiedzieć, co i jak... I powiedz mi, na co ci 1TB miejsca na dysku, jak jest tak mało ramu? Oo

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedzi idę teraz do pracy i ok 19 sprawdzę czy działa.

 

@mikas111

 

Dla twojej wiadomości miałem vps-a wcześniej i taki problem nie występował.

8 Gb ramu mało? a ty na kompie masz pewnie 2Gb

 

Po 2 to dedyk zainwestowałem z myślą o dobrej zabawie mam na tyle pieniędzy że mogę się w takie wydatki bawić, a jak ci jest żal że nie masz to sobie kup (Zacznij zbierać od dziś może do przyszłej wigilji nazbierasz)

 

Ach żebyście nie czekali na moją wypowiedź to proszę o:

-Jakieś dobre spolszczone pliki serwerowe

-Clienta na te pliki

-Poradnik jak postawić www na serw dedykowanym chodzi mi o możliwość rejestracji , Item Shop,Panel zgłoszeń

 

 

Poszukuję kogoś ogarniętego do postawienia serwera i administracji , oraz 1-2 GM

18706.png21571.jpg

rapideoUserbar.png5390.png

215-5849-ubda3046.gif560-2050-readywb.jpg

6223.png33266.png

Opublikowano

Pliki serwerowe:

http://www.mpcforum.pl/topic/467257-indextutspis-wszystkich-gotowcow-plikow-serverowych-20082010-tut/

Clienty:

http://www.mpcforum.pl/topic/297606-tut-spis-clientow/

Co do www to potrzebujesz apache22 lub lighttpd

Lighttpd:

http://www.mpcforum.pl/topic/383811-tutinstalacja-lighttpd-z-php5-fastcgi/
Video TuT:
http://www.mpcforum.pl/topic/466023-videotutinstalacja-lighttpd-na-freebsd/

Apache22:

http://www.mpcforum.pl/topic/268510-tutpoprawna-instalacja-apachephp5-na-freebsd/

 

@offtop

Nie ma to jak porównywać RAM komputera przeznaczonego na serwer, a RAM komputera domowego -.-' Po drugie kultura wymaga, aby się nie chwalić pieniędzmi ile się ma. Mentalność typu: Więcej kasy = lepszy od innych to typowy objaw zepsucia się przez pieniądze. Nie wszyscy mają mnóstwo pieniędzy więc byłoby kulturalnie gdybyś ich uszanował... Poza tym dobrze napisał, ponieważ tutoriale to nie wszystko, trzeba jeszcze zdobyć umiejętności i wiedzę na odpowiednie zagadnienia...

Opublikowano

Rozumie i przepraszam za mój wybryk oczywiście masz całkowitą rację.

Co do umiejętności, tak potrzebuję je zdobyć ale jeżeli jest się przysłowiowym 0 to trzeba poczytać.

\Pozdrawiam i przepraszam za moją wypowiedź.

18706.png21571.jpg

rapideoUserbar.png5390.png

215-5849-ubda3046.gif560-2050-readywb.jpg

6223.png33266.png

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam mały jak dla was a dla mnie ogromny problem.

Wykupiłem dedyka nie vps-a za 890zł

4x 2,3 Ghz

8Gb RAM

1T dysk

100Mb/s bez limitu transferu

System FreeBSD7.2 32bit

 

Korzystam z poradników umieszczonych na waszym forum i dupa.

 

Podczas wgrywaniu libów serwer zawiesza się mianowicie putty nie odpowiada nie chce się połączyć z serwerem nie wiem o co chodzi.

Chmody ustawiłem mysql też zrobiłem próbowałem już kilku poradników i nic z tego.

Dlatego kieruję prośbę do was jako do profesjonalistów. Prozę o jakiegoś Tuta jak postawić taki serwer chodzi mi o sprawdzonego dobre pliki serwerowe.

Oraz jeszcze jedno ile ten dedyk uciągnie ludzi?

 

Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Stary wała dostałeś na maszyne za 890zł/m można wykupić 4 maszyny o 2x lepszych parametrach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...