Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje hacka/sposobu na szybki exspi gps+namierzanie


Lionwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

jak w temacie potrzebuje sposobu na szybki exsp lub hacka:)

najlepiej z instrukcja obsługi i gps+namierzanie tez z instrukcja obsługi:D

daje like

 

 

 

 

 

Opublikowano

Cyberrazzer 3.4 zagraj na zombie do 4500 punktów to dostaniesz maksa kasy czyli 2749 dinarów i ok. 2500 exp. Polecam, sam tak czasem grałem, ale teraz nie mam czasu. Ale tym sposobem w ciągu 20-25 min zdobędziesz te 4500 punktów czyli ok. 2500 exp, a przy np. 6 lvl to jest chyba ponad cały lvl.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Albo też jest dobry Power Level.

Ja np. na swoim bocie wbiłem od 7 do 11 lvl w ciągu 1,30h. Co normalnie jest nie możliwe dla uczciwych graczy.

Ale niestety potrzeba dwóch kompów i systemów 64 bitowych.

Jeżeli masz te dwie rzeczy powyżej zapraszam do testowania :

http://www.mpcforum.pl/topic/514318-undetectedmpcd4rkevi1-powerlvl-bot-v10-first-release/#entry3657381

 

Instrukcja :

Tworzysz room na Cqc z mapą marien.

Włączasz funkcje Quick Plant lub Defuse , GM Warning , NoSpawn Wait , MarienBotA lub B ,Auto Start ,Auto F, AutoEnter, Anti Afk

Ustawiasz żebyś to ty był w NIU ( więcej EXP ,czyli w tym wypadku ustawiasz opcje Quick Defuse )

I zostawiasz kompa włączonego a on Ci nabija EXP i Dinary metodą podkładania bomby i rozbrajania.

16359.png

34922.jpg

31019.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/515074-undetectedsiros-pub-127/

 

osobiście polecam SIROSIXA

 

GPS jest tam ciekawszy niż w cyberR

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Żadne cheaty nie działają niestety trzeba czekać na nowe dzisiaj prawdopodobnie ma coś być :) pozdrawiam.

MILENIUM FANS !

 

 

 

Pomogłem ? daj Lubie To ! nic cię to nie kosztuję :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...