Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak najłatwiej przejść FT z zombie


Brunatny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć.

 

Dziś przedstawię wam poradnik jak najłatwiej przejść FIRETEAM ,gdy walczymy z ZOMBIE.

 

1.EKWIPUNEK

WARIANT ZA GP

-Ciężka broń (100 ammo)

-Lekka (powiększony magazynek)

-Pistolet (dużo amunicji)

-Granat

UBRANIA DODAJĄCE JAK NAJWIĘCEJ SZYBKOŚCI

 

WARIANT ZA NX

-M134 (minigun)

-P90TR

-Caltrops

-Pistolet (dużo amunicji)

SPECIALISTA - RAVEN lub VIPER

2.TEAM

-Bardzo ogarnięty

-Same spece

-Medkity

 

Jak przejść?

 

 

Cabin Fever

 

1.Najlepiej działać jako wsparcie.Do 11 rundy.

2.Obstawiamy jedne z drzwi . Od 11rundy do 15.

3.Idziemy na górę i znajdujemy sobie campa.

4.Campimy z całą drużyną w jednym pokoju i jakoś to wyjdzie.

(leczymy się w aidkitach)

 

Black lung

 

Przejście tego to nie jest jakiś większy problem

1.Campimy w kącie z aidkitami.

2.Kiedy zjedziemy na dół campimy dalej starając się uchronić cele :)

3.KONIEC

 

Jeśli spełniamy wymienione wyżej pkt. powinniśmy przejść FT nawet na EXTREME bez problemów.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez Brunatny

1324217562-U274919.png

by @xamizo

Tutoriale

 


http://www.mpcforum.pl/topic/507181-tutszybki-exp/page__p__3607064#entry3607064


http://www.mpcforum.pl/topic/515869-tut-jak-przejsc-ft-z-zombie-w-najlatwiejszy-sposob/page__p__3668378#entry3668378

Nick w CA EU to UgandaRLZ , w większości gier wolę mieć nick : CzarnyCreeper

 

"Mike, Seldek, Mlody, czy pamietasz te czasy? Gdy rzadziłi spoko ziomy, a nie jakies kutasy" - Holly song

Opublikowano

No za Tuta masz Like ale nie skorzystam ;D wole se biegać po dworze z M32 z 11 rundy i robić combo 20+ xD.

 

I lepiej by się sprawdził TuT Jak grac QR na Overdose. Bo wszyscy tylko tera QR grają :D

Opublikowano

W ekwpiunku mozesz dopisac maske na gaz obniza obrazenia jak jestesmy poza domkiem na CF

 

Ehh czy P90TR jest takim świetnym rozwiązaniem?:>

 

Co do taktyk przechodzenia kazdy ma inne a tak wgl opisales 2/4

 

masz like

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

LOOOL

Jak to już było.

Ziomal pisał xD

...

GZ x2 czytania ze zrozumieniem.

 

Btw.Do speca P90 TR ??

LOL.

Sam sobie to bierz..

+ Można wziąść medy.

Ale może je ktoś inny wziąść ja latam mini + M32 Incediary Grenades i jest ok.

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...