Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bukkit][Wiele pluginów] [No-Premium][No-Hamachi] EliteCraft - To my jesteśmy elitą !


Raziel98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EliteCraft - To my jesteśmy elitą !

Zapraszamy na serwer FB/Surv!

adresip.png

IP serwera - 188.165.218.194:25010

 

Fantastyczne miasto w którym dostaniesz za darmo działkę, wspaniałe budowle, KOSMOS w którym TnT jest włączone, liczne eventy(prawie codziennie), miła atmosfera oraz wiele, wiele innych atrakcji! Sam wejdź i sprawdź! Co do pluginów - Nie daję żadnego info, ale powiem, że jest ciekawie, wejdź sam i zobacz!

:)

Opublikowano

Witam! Wiele się zmieniło, kupiliśmy hosting 24/7, narazie 20 slotowy. Nowe IP serwera - 188.165.206.33:22569

Zapraszam serdecznie na serwer, warto!!!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ponownie zapraszam na serwer! Nowe IP - 188.165.218.194:25010

Niestety tylko 10 slotów, ale wkrótce kupimy VPS i prawdopodobnie będzie 40 slotów :)

Pozdrawiam i zapraszam!

Opublikowano

Dobra,zartowalem.

Naprawde to serwer fajny , mila atmosfera. Prawda, trudno zdobyc cos rzadkiego ale wystarczy isc za miasto.

Ekipa adminow ogarnieta, head admin tez spoko ale czasem go troche nerwy ponosza ( jak sie mu spamuje), przed czym przestrzegam

Ogolnie serwer jest OK

Opublikowano

Zapraszam serdecznie na serwer! Serwer na wysokim poziomie, miła atmosfera, administracja, wiele modyfikacji! Narazie tylko 10 slotów, ale już wkrótce mocny serwer dedykowany który utrzyma nawet 50 osób bez lagów!

Opublikowano

No to czeba sie scigac kto 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 :D bo o 7 weszlem i juz 10/10

a tak to wbije :> ale jak bedzie np 4/10

tyrtyu

Opublikowano

@Ref

Zapraszamy! Chociaż ciągle jest 10/10, nawet ja sam nie mogę narazie wbić xD

Postaram się szybciej o 40 slotów :)

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...