Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Własnego Skina?


AxonerPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak na początek DL:http://speedy.sh/xRnnp/2011-06-29-SkinEdit-alpha3-pre7-fix.zip I skan:http://imageshack.us.../46/skanid.jpg/

 

 

A więc zaczynamy

 

1.Pobieramy Ten program i otieramy za pomocą win rar'a

2.Szukamy pliku Mc skinedit obrazek:http://imageshack.us.../poradnik1.jpg/

3. Klik! OK w okienku inaczej nie będzie podglądu nie działa bez neta tak ostrzegam

4.Obrazek:http://imageshack.us/photo/my-images/848/poradnik2.jpg/ I historia 1.Góra głowy 2.Dół 3.Prawy Bok 4.Twarz 5.Lewy Bok 6.Tył 7.Prawy Bok Czapki 8.Czapka na twarz 9.Góra czapki 10.Dół czapki 11.Lewy Bok czapki 12.Tył czapki

13.Połaczenie Nóg Z tłowiem góra 14.Podeszwa lub dół stopy 15. Prawa strona nóg 16. Przód obu Nóg 17.Lewa strona nóg 18. Tył nóg 19.Prawa strona tłuowia 20.góra tłuowia 21.Dół tłuowia 22.Przód tłuowia 23.Lewa strona tłuowia 24.Tył tłuowia 25.Prawa strona rąk 26.Obojczyki 27.Nadgarstki 28.przód rąk 29.Lewa strona rąk 30. tył rąk

 

No i mamy skin ;)


 

Pomóż biednym psom i kotom wejdż na www.pmiska.pl

Opublikowano

Najlepsza strona, www.minecoolshoes.com czy jakoś tak. Bez zajmowania miejsca na dysku, czytelne i lepsze. Lajka nie ma - bezszczegółowo opisane, 0 koloru i trochę to razi w oczy. Jeżeli poprawisz, dodasz spację, kolory itd. Rzucę +

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Żadna nowość.. Jak dla mnie od razu archiwum..

 

No ale dam Ci tego Lajka za pracę :)

 

Na przyszłość staraj się bardziej..

 

Dodaj jak go wgrać, bo duzo osób ma z tym problem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...