Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje skryptu Yeti i Buny . Chcialbym aby nie bylo tam za duzo goldfarm . Sam nie moge zrobic . Silkroad mi nie dziala ;) Format sie szykuje .

 

e.

,Bachus

 

No moglby powstac temat . Coraz wiecej osob uzywa ibota . Skrypty robione samodzielnie sa oczywiscie lepsze od tych z sbota .

D&G dz za skrypta .

20358.gif
Opublikowano

Może warto aby powstał temat do którego można by wklejać skrypty?

Lub wybrać jakąś osobę która byłaby odpowiedzialna za ich płynne dodawanie?

18865.jpg

9227.gif

25818.jpg

Admin Cienia
Opublikowano

Jeśli zgłosi się większa liczba osób mogę prowadzić taki temat, będziecie podsyłać mi na pw swojego skrypta i ja go dodam w innym przypadku będzie syf.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

@UP

Pamietaj o tym jak prowadziles temat ze skryptami do AgBota . Duzo roboty . Ale tu chodzi tylko o walk script więc ...

 

.

 

Wracając do tematu ... Może jakieś namiary X , Y gdzie nie ma goldfarm ? Sam zrobiłbym sobie skrypta . Jak wczesniej wspominałem , nie mogę uruchomić silka ^^

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

Nie o to mi chodzi, źle to ująłem, przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

D&G

---------------------------------------------------------------------------------

No tak ...

-=-

Wiktor

Nie chodzi mi głównie o walk script . Miałem na myśli spota , na którym jest trochę mniej goldfarm . Silka nie mogłem uruchomić , bo jak wspominałem jestem posiadaczem WVista i mam sporo błędów . Format właśnie robię , mam nadzieję , że mx7 będzie lepszy . Jutro zrobię skryota samodzielnie . Zależy od inspekcji . Jm wspominał coś o zabezpieczeniach , banowaniu ... zobaczymy ;)

 

--=--

Nastepny edit ... heh .

 

yonji94

Nie lepiej przez sromap.bplaced.net/sromap_02/ ?

20358.gif
Opublikowano

wydaje mi sie ze jakbys pokombinowal to przez clientlessa bys sobie zrobil skrypta ;d record script > view map> i jechane ;d

c52218cac057241a.jpg
Opublikowano
wydaje mi sie ze jakbys pokombinowal to przez clientlessa bys sobie zrobil skrypta ;d record script > view map> i jechane ;d

Taa bez problemu można zrobić tak skrypta bo sam robie przez CL :P Po prostu Record Script i na mapie pkt naciskasz :P Ale to tylko się przydaje jak wiesz gdzie ten spot jest na mapie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...