Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Tiaris RPG "tylko dla twardych nie dla dzieci" 30 slotów


LunoroPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czasonline.png

 

DEDYK 24/7 , 30slotów

 

 

teamdz.png

Head Administrator: Llokii , Majonez

Administrator: LunoroPL

Moderatorzy: Dann qMLoDyP (Czy jakos tak)

 

screenshotyw.png

Obóz Piratów

piracia.png

Miasto Palladynów

palladyni.png

Miasto NPC

miastonpc.png

Obóz Bandytów

bandyci.png

Wioska Vikingów

vikingowie.png

 

 

 

dodatkoweinfo.png

Witam was drodzy użytkownicy przedstawiam wam Prawdziwy serwer RPG dla twardych ludzi ponieważDzisiaj 3 osób nie chciało grać powód że piraci swoją robote wykonywało.Jeśli nie lubisz padać to nie graj tutaj.Ci co kochają grać w pojedynkę dla niego jest ten RPG.Są tutaj 4 KRAINY

-Vikingowie

-Piraci

-Bandyci

-Palladyni

Czy może być coś lepszego od RPG.Otóż niePluginy są dobrane w sam raz dla tego stylu RPGIdealna Administracja sprawia że nie chcę się zmieniać serwera

DANE O SERWERZE:

PVP-ON

WHITE LIST - OFF

MOBY I ZWIERZETA - ON

NETHER - ON

adresip.png

IP SERWERA:

46.105.133.110

 

IP Team Speaka 3

46.105.133.110

Opublikowano

Dodaj:MagmaCube

 

szkoda ,że moby i zwierzęta off :(

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Serwer z ss'ów mi się podoba, ale nie wiadomo jaka atmosfera :)

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

Nie nie

Head Admina nie ma a serwer sie wyłączył jak będzie włączony

to napisze SERWER ON!!

jak narazie trzeba czekać :mellow:

 

Zapraszam na ts 46.105.133.110

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...