Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] '' Prawdopodobnie Modern Warfare 3 nie został prawidłowo zamknięty . Czy chcesz uruchomić grę w trybie bezpiecznym? ''


MarueS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Otóż mam problem dotyczący gry MW3 ..

 

a więc , gdy chcę włączyć MW3 < Singleplayer > wyskakuje okienko - " Prawdopodobnie Modern Warfare 3 nie został prawidłowo zamknięty . Czy chcesz uruchomić grę w trybie bezpiecznym? "

 

do Wyboru jest Tak / Nie / Anuluj ..

 

Klikając na TAK/NIE jest ten sam efekt tzn . pojawia się okienko MW3 po czym wyskakuje Informacja - ' Wystąpił problem z aplikacją iw5sp.exe i zostanie ona zamknięta ' .. i do wyboru jest " Wyślij Raport o błędach " oraz " Nie wysyłaj " , po daniu ' Nie wysyłaj ' okienko znika i tyle ..

:(

 

Robiłem 3x Reinstall i ciągle to samo ;(

 

Wie ktoś może co zrobić żeby gra się załączyła ?

 

Podam parę informacji dotyczących sprzętu :

  • Ram* - 1GB
  • Procesor* - AMD Athlon 2.4 GHz
  • System Operacyjny* - Win XP
  • Szybkośc Internetu* - 4MB/s
  • Karta Graficzna* - ASUS AH3650 Series 512MB

Za każdą pomoc dam Wynagrodzenie w postaci lajka

:)

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

:)

 

Pozdrawiam ..

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Może wejdź w C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 3" i usuń

plik iw5mp.exe.

Możesz też wpisać w "wyszukaj programy i pliki"- iw5mp.exe

Po tym zabiegu sprawdź ponownie spójność plików i zrób weryfikacje.

Powinno dossać nowy plik.

 

Oczywiście grę uruchamiasz z uprawnieniami administratora ?

Jak nie ,to PPM i "uruchom jako administrator"

 

Tu masz odpowiedź:

Usunąłem te pliczki (iw5mp.exe i iw5sp.exe) i zrobiłem sprawdzanie spójności danych.

Ponadto włączyłem Steam'a z uprawnieniami administratora i BUM! Działa! Niezmiernie się cieszę że gra działa, najśmieszniejsze jest to, że rozwiązaniem była błahostka.

 

 

Powodzenia :).

Opublikowano

 

Tu masz odpowiedź:

 

 

Powodzenia :).

 

 

oo , dzięki! Zaraz pokombinuję =) Mam nadzieje ze tym razem zadziała;p

 

Jeszcze raz dzięki ;]

 

Pozdrawiam .

 

 

 

 

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie pomogło , robiłem spójnośc plików pare razy , nic nie pomogło , uruchomiłem jako admin...nie pomogło .

 

Może problem z płytką? < Oryginałkę mam > ... juz nie wiem co robić..;(

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie pomogło , robiłem spójnośc plików pare razy , nic nie pomogło , uruchomiłem jako admin...nie pomogło .

 

Może problem z płytką? < Oryginałkę mam > ... juz nie wiem co robić..;(

To zrobiłeś:

Usunąłem te pliczki (iw5mp.exe i iw5sp.exe)
Opublikowano

Tak usunąłem je , tylko nie wiem czy to normalne, bo u mnie one były bez końcówki ' exe ' ;p

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Zdupczył ci się "Windows Installer" ;D

 

Czyli problem z układem "DEP".

 

Mi pomógł reinstal systemu, ale

 

jakbyś chciał pokombinować, to w uruchom wklep: "sysdm.cpl"

 

Zakładka: Zaawansowane

 

Tam gdzie jest "Wydajność", klikasz "Ustawienia", a potem w tym okienku zakładka: " Zapobieganie wykonywania danych "

Opublikowano

Zdupczył ci się "Windows Installer" ;D

 

Czyli problem z układem "DEP".

 

Mi pomógł reinstal systemu, ale

 

jakbyś chciał pokombinować, to w uruchom wklep: "sysdm.cpl"

 

Zakładka: Zaawansowane

 

Tam gdzie jest "Wydajność", klikasz "Ustawienia", a potem w tym okienku zakładka: " Zapobieganie wykonywania danych "

 

Wolę nie kombinować , bo moje kombinowanie się zawsze zle kończy ;d

ehh, już nie wiem co robić zeby to ustrojstwo zadziałało ..;/

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

No ja bym do twojego kompa dołożył ramu i lepszą karte graficzną.

 

jakbyś chciał pokombinować, to w uruchom wklep: "sysdm.cpl"

 

To nie zaszkodzi, a może pomóc.

xxxxxxx

Opublikowano

Ale jak byś kupował części to ci podam nazwę karty graf.:

 

GTS 450 1GB (400zł) Wymagania (PCI Express 2.0)

 

 

 

Jest to raczej problem z układem DEP.

 

Ale na MPCForum nie ma co się pytać o takie rzeczy, bo rzadko dają poprawną odp. na twoje pytanie.

 

Wyślę ci link serwisu, bo taki jeden modek mnie prześladuje i bym dostał Warn, jakbym ci tutaj podał ^^

Opublikowano

Według mnie to po prostu niestety czas wymienić coś w kompie ...

 

A gra kiedyś działała ??

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Też tak miałem.Wybrałem tak i gra uruchomiła się w rozdzielczości 800x600 i tyle restart i git.Bynajmniej u mnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...