Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ktoś potrafi niech zrobi takiego hacka że strzela sie byle gdzie a i tak sie zabija i gps w nim


Adrian10001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może chodzi ci o OPK bądź AIMBOT'a ?

 

 

Jeśli tak to łap hacka z tymi opcjami :

http://www.mpcforum.pl/topic/509295-undetected20122011-cyberrazzer-public-hook-v34/

 

 

 

 

@wtf ?

 

 

S.T.W ? nie ma takiego czegoś, że strzelasz w ściane a przeciwnik dostaje.

możliwe, że jest to stw ( shot through walls ) i gps, koleś widzi na gps gdzie kto jest i nawala w niego przez sciane

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Nie ma takiej funkcji. Jedynie to:

 

WallHack - widzisz przez ścianę

S.T.W. - możesz strzelać przez ścianę :)

 

Jeżeli widziałeś że ktoś strzelał przed siebie i zabijało przeciwników, to miał ten ktoś w hacku funkcję PlayerOPK.

Opublikowano

Denerwujesz się a nie potrafisz normalnie i zrozumiale wytłumaczyć.

Zastanów się lepiej i dopiero napisz.

Player OPK jak koledzy mówią jest tym do czego dążysz.

Opublikowano

Wiem co to player opk bo używałem przenosi cie w jakieś miejsce tam sie pojawiaja przeciwnicy i nawalasz mi chodzi o coś w stylu Auto shot że samo namieża przeciwnika przy strzelaniu

Opublikowano

To na pewno mod bo pamiętam jeszcze jak się edytowało plik Items.bin .

Więc nie wciskać mu tu ciemnoty że to OPK.

 

Wtedy ustawiało się range(zasięg) na bardzo dużo i można było nawet na starcie mapy z colta zabić wszystkich.

 

@down Racja zapomniałem dopowiedzieć ;d

16359.png

34922.jpg

31019.png

Opublikowano

Ale już nie można tworzyć modów, bo to zablokowali. Czyli nic z tego.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...