Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Moderncraft - Reaktywacja Craftmanii! - By DaGaXeR


DaGaXeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, witam, witam!!

Jak niektórzy już wiedzą, miałem swój skromny serwer o nazwie Craftmania.

Niektórzy nawet mają stary adres forum do niego

:D

A więc z dumą pragnę oświadczyć, że serwer ruszy niebawem, prawdopodobnie w styczniu..

Pluginy? Hmm.. Będą takie jak wcześniej lecz zostaną także nowe, ulepszające rozgrywkę

:)

Pytania proszę składać w tym temacie, ponieważ nie ma sensu robić kont na starym forum Craftmanii.

Spytacie pewnie dlaczego zmienił nazwę, odpowiedź jest bardzo prosta.

Zamierzam stworzyć sieć serwerów SAMP - METIN2 - MINECRAFT, lecz swoją decyzje już

Podjąłem i będzie to tylko Minecraft i SAMP, wracajmy do tematu.

Pieniądze na hosting otrzymam 28.12.2011r a więc może.. Uda mi się opłacić w sylwestra?

 

Pluginy, które będą:

AuthMe PL - Spolszczona rejestracja postaci.

AutoMessage - Automatyczna wiadomość (Forum, info itd.)

AfkKick - Wyrzucanie za nieaktywność w grze.

ButtonWarp - Teleport na przycisk.

CommandBook - 'Podstawowe' komendy.

ColoredSigns - Kolorowe tabliczki (Napisy)

FalseBook/Craftbook - Prawdopodobnie to pierwsze.

iConomy - Waluta na serwerze.

iConomyChestShop - Sklep 'skrzyniowy'.

Jobs PL - Spolszczone prace (Bez prefixów!)

LWC PL - Spolszczone zabezpieczenia.

MagicCarpet - Magiczny szklany dywan

MobDisguise - Zamiana w potwora! (Tylko wygląd!)

Multiverse Core i Portal - Więcej światów i portalów do nich.

OnlineSigns PL- Tabliczka pokazująca, czy gracz jest dostępny.

PlayerStatusSigns PL - Tabliczki z liczbą graczy .

Permissions/ExPermissions - Raczej zwykłe.

PermissionPlus/PexRankSet - Perm. Plus coś mi nie chciało działać.

RagionMarket - Sprzedawanie cuboidów za pomocą tabliczki.

VanishNoPickup - Niewidzialność (Tylko Admin+)

Warpz0r - /sethome i teleporty.

WorldEdit - Łatwa edycja świata.

WorldGuard - Cuboidy itd.

 

Wszelakie pytania proszę składać w tym temacie bądź skype..

 

 

 

Edit:// Zapomniałem dopisać, że zrobiłem mini clienta dla graczy

(Spolszczenie, i spolszczenie z OptiFine .. i coś tam jeszcze:D)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...