Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Przetłumaczony zmieniacz bonów.


krzywy_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Przedstawię wam pierwszego przetłumaczonego* zmieniacza bonów.

 

Pobieracie te pliki:

 

http://www.multiupload.com/N1QVPFFH1T

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8541df7cb38c38da7721d2f225a19f625e820666c58f3cfcf6f2e2cbe0ab08a6-1324853375

 

Tak, tak ale co dalej?

 

Pierwszym głównym punktem jest włączenie naszego client'a. Po włączeniu odpalamy (z naszej paczki) m2PythonLoader**.

 

Nasuwają się wam pytania: Co to jest? Gdzie to wypakować? Opiszę to wam w końcowej części downloadu.

 

To tak odpalamy naszego client'a, logujemy się na postać, wchodzimy do gry. Uruchamiamy wyżej wspomnianego m2PythonLoader'a. Teraz najważniejszy moment. Wchodzimy w okna z grą i naciskamy "F9", powinny uruchomić się dźwięki i nasze okienko powinno zniknąć i pojawić się nasz loader. OK, wybieramy "Select" z naszego loader'a i szukamy bonus_switcher.py a następnie "Run". W grze powinno pojawić się takie okienko: 98216345747900437538.jpg

 

Wybieramy bonusy i możemy zmieniać bony ;)

 

* - tłumaczenie może być nie dokładne,

** - m2PythonLoader - wczytuje skrypty napisane w pythonie.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

krzywy, wątpię, aby działało na normalnym clientcie i jak już wrzucasz to najpierw sprawdź czy działa, a nie "powinno".

Na Kamera nie potrzebnie robiłeś, bo tam jest spolszczony, działający BS.

Masz +'sa za pracę.

Opublikowano

krzywy, wątpię, aby działało na normalnym clientcie i jak już wrzucasz to najpierw sprawdź czy działa, a nie "powinno".

Na Kamera nie potrzebnie robiłeś, bo tam jest spolszczony, działający BS.

Masz +'sa za pracę.

 

Działa na modzie, a na kamerze nie jest pełny bot. Nie ma tam kilka bonów.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

krzywy, wątpię, aby działało na normalnym clientcie i jak już wrzucasz to najpierw sprawdź czy działa, a nie "powinno".

Na Kamera nie potrzebnie robiłeś, bo tam jest spolszczony, działający BS.

Masz +'sa za pracę.

 

Wnioskując z tego co napisałeś można stwierdzić że są też nienormalne klient gry Metin2. xD

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Sprawdzałem na trzech client'ach. Z 2010roku, 2011roku, Mod.

Nie zadziała tam gdzie jest zmieniony SendItemUseToItemPacket.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...