Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

łuk Wiem Jak Dmg Zadawac! (newlongju)


sex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc wiem ze nie uwiezycie skad wiem wiec nie powiem ;pp ale dziala sprawdzalem ;pp

pewnie nie raz widzieliscie jak ktos sial po miescie zabijajac z luku z predkoscia siwatla wiec robimy to tak:

zakupujemy cale eq z bonami do przeszywki (buty naczyjnik branza kolce) i kd penki wsadzamy do luku czym wiecej przeszywy tym lepiej potem zalatwiamy strzaly na 10lvl!!!!! dropia na zaprysach (nie wiem czemu one musza byc) dajemy atack speed na 150 a move speed nie wlaczamy!! i dajemy 1hit atack na 1! P0tem d0 miasta w0lny aut0 atack i zabawa trwa xD Tylko ciezko te strzaly dropnac ;p

Opublikowano

inne strzaly niedzialaja muwisz a klijent nawala na nlyt ze strzal tych od handlarza;] i sial zniszczenie charatal po 750 z jelona+9

YOU FUCK WITCH ME!YOU FUCK WITCH THE BEST!

 

LUDZIE CZYTAJCIE CO SIE PISZE W TEMATACH NIEPISZCIE NIEPOTRZEBNYCH POSTOW

 

一个帐户很多球员佩泽梅克安斯基亚切克

Opublikowano

chinczyk mi napisal po chinsku a ja do translatora zara bedzie spam typu ta jasne wiec jak nie wierzycie to nie nie spamujcie

Opublikowano

Dziala to na innych serwach?

2u6igkp.png

 

Trzeba Tam Być Żeby Poczuć Tą Atmosfere :-)

 

Gdzie Najlepsi Kibice W Polsce Są?...To Jest Na To Dowód:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...