Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMYSŁ!]Coś dla ludzi z głową .


Rzemykk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm...

 

A jak często radio będzie odwiedzane?

 

Chodzi mi czy masz ludzi którzy by wchodzili.


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

czy na tym radiu beda prezenterzy , którzy beda puszczac muzyke? Beda dzialy np techno //// disco polo //// hip hop , na kazdym inny prezenter, kilku zmieniajacych sie co godzine np ? Bo moglbym oplacic i sie tym zajac

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Tak, bo ciebie nie stać na sms'a za 5 zł. Spierdalaj naciągaczu.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Tak, bo ciebie nie stać na sms'a za 5 zł. Spierdalaj naciągaczu.

Ej spokojnie dobra a nie już wyklinasz ?

 

@Top

Podaj więcej info jak często będą wchodzić i czy masz jakiś kolesi co będą wchodzić itd.Może się skusze =)

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Ej spokojnie dobra a nie już wyklinasz ?

 

@Top

Podaj więcej info jak często będą wchodzić i czy masz jakiś kolesi co będą wchodzić itd.Może się skusze =)

Zamknij ryj jak wengiel przemawia.

Opublikowano

1. Sponsor już jest (stać mnie , lecz płace za vps na serwer)

 

2. Będe DJ'e którzy będą puszczali muzyke

 

3. Będą tak zwane Programy np. Techno od godz.15.00 do 16.00

 

4. Będą pozdrowienia na antenie

 

5. Będą kawałki na życzenie

 

6. co do ludzi myślę że będzie sporo ponieważ radio będzie połączone z serwer plemiona VPS

 

7. SZUKAM DJ'ów Z PRZYJEMNYM GŁOSEM CHĘTNI PISAĆ GG : 3428049

Opublikowano

1. Sponsor już jest (stać mnie , lecz płace za vps na serwer)

 

2. Będe DJ'e którzy będą puszczali muzyke

 

3. Będą tak zwane Programy np. Techno od godz.15.00 do 16.00

 

4. Będą pozdrowienia na antenie

 

5. Będą kawałki na życzenie

 

6. co do ludzi myślę że będzie sporo ponieważ radio będzie połączone z serwer plemiona VPS

 

7. SZUKAM DJ'ów Z PRZYJEMNYM GŁOSEM CHĘTNI PISAĆ GG : 3428049

A licencja będzie ?

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Zależy na co .

 

Radio jest kupione na slotex.pl więc posiada licencję , strona będzie na cba.pl bądz 1and1 , więc też będzie licencja,

Opublikowano

haha szuka sponsora ktory wysle mu sms za 5zł :D niezly koles

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...