Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd w CLIENCIE gry. (SS w temacie)


Bum3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pobierz caly klient jeszcze raz wyglada na to ze brakuje ci jakiegos pliku albo sie nie sciagnol do konca albo brakuje go w kliencie albo go nie znajduje

Opublikowano

Brakuje pliku do odpalenia Gry av.exe :P musisz sprawdzić a dokłanie nie znam się na Avalonie pewnie coś pokręcili albo ty pokręciłeś xD

393.jpg

Opublikowano

Sciągnałem tego clienta od nowa i patrchra również, wkleiłem patchera do folderu z clientem klikam biorę start i nic ;/

 

Nie wiem o co chodzi z tym.

 

A i na innym laptopie ściągłem też to samo i działało wszystko. Więc wrzuciłem na pendrive. (Na tamtym laptopie działało)

Potem jak chciałem to wrzucić na mojego lapka to nagle te av.exe znikło i d*** :)

Nie wiem czy mi nie widzi plików .exe czy co ? :D Jak temu zaradzić.?

Opublikowano

sądzę że coś jest z patcherem po ich stronie , z pl tez tak czasami sie dzieje . w moim przypadku musialem poczekac i zprubować nastepny raz i dzialalo

wipek.pl

Opublikowano

zainstaluj SP i Net framework 4. jak nie pomoże, to spróbuj usunąć całego clienta i zainstalować na innej partycji. przykładowo: jeżeli instalujesz na C:\ , to zainstaluj na D:\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...