Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób na kasę z majsterkowania :)


loginfrajer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciał bym wam przedstawić sposób na szybki zarobek

w grze MENELGAME

Do rozpoczęcia zarabiania pieniędzy poprzez majsterkowanie

będzie nam potrzebna:

Zręczność na poziomie co najmniej na poziomie x2

zepsuta deska w ilości sztuk x2

Gdy spełniamy wymagania zakładamy drewnianą deskę i przechodzimy

do strony z majsterkowaniem, gdzie wytwarzamy przedmioty o nazwie Drewniana Skrzynka z dwóch zepsutych desek można wytworzyć nieskończoną ilość takich skrzyń za które uzyskujemy zarobek wysokości 2zł za sztukę :)

Mam nadzieje ze poradnik się spodobał

wydaje mi się że będzie przydatny dla graczy z niewielką ilością punktów

Pozdrawiam i przy okazji proszę o datki

:)

http://warszawa.mpcf...please/1701290/

WAŻNE!!!

aby zarabiać w ten sposób trzeba posiadać tylko 2 deski!!

Opublikowano

Dobree w ciagu 10 minut 500zl :D

Leci Like :>

Jeszcze sobie na noc taskera ustawic i zysk $$$$$zalony :D

18706.png

18413.png

33625.gif

33669.gifJEŻELI POMOGŁEM, NIE BĄDŹ ŻYŁA I JE#N#J "LAJKA"

33278.png

30497.png

33662.gif

33723.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

za bardzo nie przykozaczysz mouse recorderem ani taskerem bo po jakims czasu zacina sie znaczy sie wywala stronke i masz czysta strone nie pamietam jaki to blad :P

 

lepszy byl by jakis skrypt do greasemonkey zeby sam napierdalal

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

"Zręczność na poziomie co najmniej na poziomie x2" czyli DEX:2 ?

czy jak?

bo jak zakladam jedna deskę a mam wszytkich razem 2 i klikam majsterkowanie i chce zbudowac skrzynie to nie moge, czemu?

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sposób nie działa. Może robię coś źle. Mogę zaktualizować mój program ŻUL, żeby robił coś takiego, ale to po prostu nie działa.

Nie możesz używać już założonego rupiecia!

nnnnnnnnnnnnnn

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja w tą grę nie grałem więc nie wiem jak to zrobić

Pierw muszisz zdobyć 2 'zepsute deski' , następnie ulepszyć umiejętność 'Zręczność' do min. 2 poziomu.

Jak już masz to wszystko to rób wg instrukcji:

-Załóż na siebie deskę (Inwentarz -> Akcje -> Załóż)

-Inwentarz -> Akcje -> Załóż -> Do strony majsterkowania i dalej wiadomo.

 

 

 

 

 

Jak te deski zdobyc ?

Deski oraz inne rupiecie możesz znaleźć podczas zbierania puszek.

1375884335-U390809.png

Blue Member

Opublikowano

Ale to dziwne.Wkładam na siebie jedną deskę, druga nie i próbuje majsterkować.

Możliwe, że nie działa.Może to wina świata.Słabo opisany poradnik, mogło być dokładniej.

1375884335-U390809.png

Blue Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...