Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pobieram pliki sherera i norton 360 odrazu je usuwa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałem zrobić swojego serwa hamachi na plikach by sherer.

Kiedy pobieranie się zakończy mój norton 360 odrazu to usuwa ^^ nawet się nie pyta tylko wyskakuje okno usunięto wirus taki i taki ..

 

co mam zrobić zeby norton nie usuwał mi plików ? jak dodać do wyjątków jeszcze nie pobrane pliki ? ^^

 

przypominam

gdy pobieranie się zakończy (100% pobranych plików) zaraz nortonik usuwa to

 

co mam z tym zrobic ? ;/

 

 

za all odp daje lajki i 5

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

dobra masz tego lajka ale to nic nie da.. przeciez jak juz sie pobierze zrobie serwer itp i włącze nortona to i tak usunie te wyrusy ..

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

a ja z nim miałem.

własciwie to miałem noda ale go usunąłem i zamieniłem na nortona.

 

nod wykrył mi 2 wirusy w pamięci, tak sie komp zacinał.. zainstalowałem nortona, zaaktualizowałem baze wyrusów i juz czysty komputer :)

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Czysty komputer to tylko złudzenie ;D Nie wiem jakiego masz dokładnie nortona, ale znalazłem w necie coś takiego

http://www.youtube.com/watch?v=zraUiGl3GM8

Może się przyda ;)

 

EDIT:

Sorki nie zauważyłem, zaraz coś wykombinuje ;)

Opublikowano

eh up dałęs mi linka na yt do norton internet seciur.

 

chyba wyraznie pisze 360 ? ;d

 

 

narazie masz lajka za starania.. czekam na inne odp prosze ;]

 

przypominam mam norton 360 5.5 2011

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Jeśli używasz Firefoxa to w polu link wpisz about:config -> Tak zachowam ostrożność! -> odszukaj linijke browser.download.manager.scanWhenDone -> PPM na to i przełącz na false.

Niestety na innych przeglądarkach się nie znam. W nortonie 360 wejdź w Ustawienia -> Zapora -> Zakładka Ochrona przed włamaniami i ochrona przeglądarki -> wyłącz Ochronę przeglądarki i Download Intelligence

 

Zobacz czy teraz coś pomogło

  • 2 lata później...
Opublikowano

Co jeśli nie moge kliknac w zapora ? Jest jakby zablokowane

Może antywirus nie pozwala Ci na wyłącznie zapory?

df3eca6886da0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...