Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q][BattleField 3] Bład przy właczaniu


(PL)Koks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! mam problem z gra battlefield 3 na swieta (wczoraj) dostalem te gre i tak pobralo sie z origina i jak wlaczam to pokazuje mi sie strona battlelog to przeszlem w origin na offline i wlaczam gre i nagle sie pokazuje error zebym zaktualizowac karte graficzna(amd) to zaktualizowalem lecz tera sie dluzszy error sie pokazuje cos z amd

 

 

 

Plis help !!!

Opublikowano

Podaj kod błędu ( zdjęcie, lub przepisz to co tam pisze. ) nie wiem co to "cos z amd".

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Pewnie masz windowsa XP Battlefield działa tylko na viscie i nowszych . Też tak miałem ale sprawiłem sobie 7 i działa jak marzenie :)

Opublikowano

System Operacyjny

MS Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

CPU

AMD Athlon II X2 245 39 °C

Technologia Regor 45nm

RAM

2,00 GB 1-Kanałowy DDR2 @ 400MHz (6-6-6-18)

Płyta Główna

FOXCONN A7VML/A76ML Series (Socket 940) 40 °C

Grafika

ASUS MM19S (1280x1024@75Hz)

ATI Radeon 3000 Graphics (Foxconn)

Dyski Twarde

244GB Seagate ST3250410AS ATA Device (SATA) 39 °C

Napędy Optyczne

Nie wykryto napędów optycznych

Audio

VIA High Definition Audio

To moje wszystkie dane z programu (Speccy) aha i tam pisze w tym error:Failed creating d3d device of at latest version 10 on adapter ATI Radeon 3000 Grapphics with driver 12.1 (8.93.10-111208a-130017E-ATI) Error is DXGI_Error_UNSUPPORTED THIS IS typicaly caused by not heving the minimum reguried Directx support in the GPU For AMD and GPUs from other vendors,Directx 10.1 support is requied

 

aha i jak klikam OK to mi sie wylancza i nic Pliss o szybka odpowiedz

Opublikowano

Musisz zaktualizować sterowniki do karty graficznej ;)

Oraz zainstalować najnowszego DirectX'a.

jak musze zaktualizowac karte mam najnowsza a direxa mam tez
Opublikowano

ja cie zna ktos odpowiedz ??? bo chce se pograc nic niema na innych forach albo moze dacie linki do najnowszych sterownikuw do kartygraficznej ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...