Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Problem z multi - '' Serwer gry Call Of Duty Modern Warfare 3 jest obecnie niedostępny... ''


SonSon♫

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zakupiłem sobie w sklepie Call of Duty MW3, oczywiście zainstalowałem ;o, aktualizacja przebiegła a gdy włączam multiplayer i daję pierwszą opcję chyba Graj to ładuję się z min i pokazuje:

"Serwer gry Call Of Duty Modern Warfare 3 jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później lub wejdź na stronę[...] aby uzyskać informacje."

Za pomoc nagroda :)

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

Włącz i wyłącz gre, lub poczekaj.

Proste

Zaraz wejde do gry i zobacze czy ja moge grać, bo mozliwe, że jakiegoś update;a robią czy cuś.

 

//edit

ja problemu nie mam.

Może masz zamknięte to NAT czy jakoś tak :D?

Opublikowano

już wchodziłem do gry nie raz czekam i nic. jak sprawdzić nat ?

Dużo ludzi ma taki problem. Coś doczytałem że trzeba jakieś porty otworzyć ale za chuja nie wiem jak :D

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

a mi nie, to co napisałeś jest do single ja mam problem z multi. ; / teraz reinstall idzie ! :D ciekawe czy zadziała . ; /

Mam MODEM nie Router !!!

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

spróbuj jeśli możesz odłącz główny kabelek sieciowy od modem i podłącz bezpośrednio do kompa. Powinno wtedy zadziałać bo z tego co wyczytałem masz zablokowane porty.

Opublikowano

Dobra reinstall gry pomógł można zamknąc :)

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...