Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Skille 120lvl do KDBota


Mamro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skille China:

Download:

http://speedy.sh/hzhhm/Skille-China-120lvl-UP-BY-MAMRO.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4511887f8df1b77ee46fec980da7f6835bb2515b02986693eb725775cfe351b0-1324796065

 

Skille Europe:

Download:

http://speedy.sh/WuWWf/Skille-Europa-120lvl-UP-BY-MAMRO.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7bad3ce19ccccbf2983029ef499793c0d42d23c625c31f3da6f7fc8391f549f9-1324796219

 

Jak już ściągneliście wklejacie zawartość .txt tutaj:

 

unbenanntlbj.png

 

Hasło do plików:

mpcforum

 

Serdecznie Pozdrawiam,

Mamro

1324714034-U480321.png

 

Sygnatura by Me

 

Jeżeli masz Problem lub jakieś pytanie napisz mi na PW

Opublikowano

jeżeli nie wiedział bym o co chodzi to pewnie bym żle to zrobił bo wg twojego poradnika nowe skill.txt powinienem wkleić do ? no właśnie? pokazujesz strzałka że powinienem je wkleić do pliku .txt heh

nowy skill.txt powienin znależć się w folderze KDBot -->Data

Opublikowano

@Up

 

Dzięki, spieszyłem się i widać ogromny błąd. ;)

W ogóle nie zauważyłem, Like za upomnienie.

1324714034-U480321.png

 

Sygnatura by Me

 

Jeżeli masz Problem lub jakieś pytanie napisz mi na PW

Opublikowano

Skan został dodany.

1324714034-U480321.png

 

Sygnatura by Me

 

Jeżeli masz Problem lub jakieś pytanie napisz mi na PW

Opublikowano

Pozwolisz, że dodam to do poradnika.

http://www.mpcforum.pl/topic/492774-tutfaq-kdbot-dla-serwerow-vsro-files/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czyta mi tylko te low lvl skile gram warkiem i nie wyczytuje mi tych max lvl z clera sa a z warka nie ma

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

lol ogarnijcie tego posta, nawet nie ma instrukcji jak to zrobić żeby skile zostały wczytane w kd bot.

 

post na minus

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...