Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się kupić M249 ?


xrrippx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry zestaw. Osobiście zmieniłbym tylko L85A1 na XM8.

Następnym razem takie pytania w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/428029-wydawanie-dinarw-g1-i-wybieranie-itemw/

 

#Edit

Tak opłaca się dokupić do tych broni m249!

32354141673387527780.png

Opublikowano

Ja tam XM8 nie cierpię :D Co do wymiany broni, to zależy bardziej na jakich mapkach grasz i od twojego skilla. Jeśli grasz na dużych mapkach ze sniperspotami, bierz L85 bo ma kolimator (celownik), a jeśli wolisz walkę twarzą w twarz, bierz M249. Ma dużo naboi i ogromne DMG. :)

Opublikowano

Ja się nie pytam co wybrać tylko czy dokupić do Famasa i l8 m249.

 

Gram na CQC, a co do skilla to dobrze mi idzie, rate 1.65 przy 174k kill.

Opublikowano

@up myślę że Famas i l8 to dobre połączenie więc lepiej nie kupuj m249 zostaw sobie kase na jakąś lepszą broń =)

 

@Down Od kiedy m249 MINI jest na 3 Th :D ?

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Na 5th slot kup sobie m249, na 3th ja wolałbym g36 (a nie jakieś xm8 czy 8) no i na 8th masz famasa.

 

 

 

 

@up sorry je*ło mi się ;p każdy jest człowiekiem można się pomylić ;p

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Jeśli masz skilla i grasz na CQC, bierz M249 :) Ale pamiętaj, że musisz kupić sobie 5th slot :P

 

PS. Według mnie XM8 nie dość że ma zeza, to jeszcze ma małe DMG.

Opublikowano

Na trzeci slot weź L85A1.Moim zdaniem bardzo uniwersalna broń.Nie weźmiesz na ten slot M249 ani M60.Na piąty slot weź właśnie m249 i na 8 masz Famasa.Dla mnie bardzo dobry zestaw.

Opublikowano

Nie, trochę bez sensu. 2 bronie to na prawdę dużo. Stanowczo wystarczą :) Takie moje zdanie..

L85A1 na dalekie

Famas na bliskie i jazdaa :D

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...