Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co to za błąd i co z nim zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów! biggrin.png

Mam problem, taki, że jak założę już serwer, włączę go w Virtual PC wyskakuje taki oto błąd:

 

http://img823.images...2/screen2rf.jpg

 

Zawsze włączał się normalnie, i zawsze pisało 6x Connection unchreable server

A teraz coś nawaliło. Proszę o szybkie odpowiedzi co zrobić, będę bardzo wdzięczny i dam + smile.png

Opublikowano

Refresh używamy co 24 godziny, kolego.

 

Sprawdź tabelki (ew. je napraw), nadaj prawa 777 plikom serwerowym.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

nagrzebałeś z questami a mianowicie z folderem hongkong pewnie zmieniłes

nazwę hongkong na english albo cos takiego bez zmiany w navi badz usunales

cos takiego tam bylo ,za bardzo nie pamietam bo teraz z sf2010 sie bawie

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Refresh używamy co 24 godziny, kolego.

 

Sprawdź tabelki (ew. je napraw), nadaj prawa 777 plikom serwerowym.

 

Uzyłem po 24h dziecinko ;)

Patrz na godziny balasku ;))

Opublikowano

zaloguj się do konsoli i wpisz

cd /usr

i zatwierdź

wpisz

chmod -R 777 "rain"

(dokładnie tak jak napisałem, r nie może być małe) i zatwierdź

poczekaj chwilę i wpisz

cd /

spróbuj uruchomić serwer.

 

Jeśli nie zadziała to wklej zawartości plików syslog i syserr (jak je zdobyć poczytaj na forum) :)

57199140501148694665.png

Opublikowano

Dobrze widzę tam plik game? :D Nie wiem co wy piszecie, wywala Permission Denied(Odmowa Dostępu)

Nadaj chmod 777 na folder, share chyba (nie jestem pewien) w każdym razie znajdź te pliki game i nadaj chmody

Powinno działać :)

Opublikowano

OMG już cytuje

 

game1_3: Permission Denied

I potem cały rząd errorów, z tego powodu, że nie może się do niego dostać

(Zakładam, że znasz podstawy angielskiego)

Miałem podobny problem, a poza tym wszystko pięknie pisze

 

@EDIT

I jak działa??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...