Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Reflinki - ile wam zajęło ich zrobienie?


SlideShow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 godziny zejdzie Ci na 1 konto i pomyśl ile siedzisz dziennie na lolu więc się dowiesz

 

- tutorial bojowy - 2,5 lvl

- rundki na boty po max 30 minut

<>

Opublikowano

Jak najszybciej wbić 5?

 

2 godziny zejdzie Ci na 1 konto i pomyśl ile siedzisz dziennie na lolu więc się dowiesz

 

- tutorial bojowy - 2,5 lvl

- rundki na boty po max 30 minut

To jest dobry sposób?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Jak gracie już z tymi botami to namówcie swój team by iść razem na mida i by wziął jak najwięcej postaci dystansowych.

Nie bójcie się, że boty spushują wam top / bot i wygrają bo tak nie będzie gdyż po 2-3 minutach wszyscy pójdą bronić mida.

Zabijać boty grając rangedami jest strasznie łatwo i jak masz ogarnięty team kończysz grę dużo szybciej.

I tak zamiast grac jedną grę w czasie 30-40 minut grasz 2 w czasie 30-35.

 

I czar przywoływacza "teleport" to must have. Powrót na linię po recallu jest natychmiastowy.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

A da się tak?:

Odpalić 2 klienty LoL'a i zalogować się na 2 różne konta utworzone z 1 reflinku

Odpalić grę vs boty tak, aby oba konta były w jednej grze

Jednym afkować, ruszyć się co jakiś czas żeby zaliczyło, a drugim normalnie grać?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Mysle ze jak sie uprzesz to zrobienie 10 reflinkow powinno Ci zajac jeden dzien. Wstajesz o 8 rano i zaczynasz robic. 1 konto maxymalnie 1,5h i konczysz robic reefy gdzies okolo godziny 23

Opublikowano

A da się tak?:

Odpalić 2 klienty LoL'a i zalogować się na 2 różne konta utworzone z 1 reflinku

Odpalić grę vs boty tak, aby oba konta były w jednej grze

Jednym afkować, ruszyć się co jakiś czas żeby zaliczyło, a drugim normalnie grać?

Nie da się. Chyba, że masz 2 PC`ty i router to wtedy tak, jesteś 2 kontami w grze i robisz tak jak mówiłeś.

Opublikowano

Można zrobić te reffery nawet w 1 dzień. Tylko trzeba mieć dobrych kumpli którzy chcą grać a im się nudzi xD. Pzdr dla mojego klanu

Opublikowano

około tydzień, najlepiej :

trening bojowy wziasc ashe isc na Mida z soraką(wziasc teleport) i raz backnac i kupic BF sword(KW miecz) teleport z powrotem na linie I masz szybki finish.

2-3 vs SI I masz refa. zajmuje to cos koło 1,5 godz

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Opublikowano

Co do tych dwoch kont gralem kiedys w shaiye (nie wiem jak sie odmienia) tez tylko 1 konto a byl program (ikonka jak kawalek pizzy) ze dublowal proces i działalo jak znajde dam edita

 

@edit

 

link do topica

 

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/218660-tutjak-uruchomic-shaiyapl-2xrazy/"]http://www.mpcforum.pl/topic/218660-tutjak-uruchomic-shaiyapl-2xrazy/[/url]

Sam sprobuje

 

@edit2

 

pytanie do modów

 

moge zrobic temat ze szukam osob do reffinek? Czy musze pisac w temacie Farex'a czy kogos, ale tam nie zaglada chyba nikt kto nabija reffinki

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

Tzn ja robilem tak:

W 2dni zrobilem 7 a przedtem 1 na 1dzien czyli zeszlo 5dni

Bo ja zrobilem dwa i boosty na 4win wykorzystywalem na glownym koncie i znow robilem reffy

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...