Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[.BAT]Mój program,pogadaj z nim[W budowie-pierwsza wersja już jest]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

 

Napisałem program który będzie zapamiętywał wpisane dane (np.Imię nazwisko,nr telefonu) i odczytywał je w wybranym momencie.ten program nazywa się VEY.Program jest programem do pogadania(jak na razie)

 

Oto lista wersji:

 

 

Oficjalna lista wersji VEY:
0.0.1:[WERSJA DEMO]Po raz pierwszy jest publiczna,zapamiętuje dane osobowe i odczytuje je-[WERSJA PUBLICZNA]

----Planowane:------
0.1.1:[WERSJA DEMO]Program zbierze więcej danych,nowy starter,bardziej estetyczne uruchamianie,zabezpieczenia(-?)
1.0.0:[PEŁNA WERSJA][bETA]Program będzie długi oraz ciekawszy
1.1.0:[PATH]Program będzie miał wgrane żarty...

------OBECNE BŁĘDY----------
-Tło programu nie jest białe lecz bardziej szare

---Kod do rozpakowania-----
11209

(UWAGA,ZMIENIA SIĘ Z KAŻDĄ  WERSJĄ!!!)

 

 

Poprawione błędy oraz /dodatki*/(W wersji programisty) :

*Tło będzie białe
*Napisy będą bardziej czerwone
*Bardziej czytelne napisy(nowa czcionka?)
*Możliwość/i:
-Pełny ekran
****TO WSZYSTKO W WERSJI PROGRAMISTY!****
/PRAWDOPODOBNIE KOLEJNA AKTUALIZACJA(PEŁNA WERSJA)WYJDZIE DOPIERO PO NOWYM ROKU!/
Przepraszamy za utrudnienia*

 

Informacje:

*Potrzebny programista,proszę pisać na WP(WAŻNE)

 

*Prawdopodobnie pełna wersja(BETA) wyjdzie dopiero po nowym roku-przepraszamy*

 

Podziękowania dla:

Misiekantos253

 

 

WERSJA TESTOWA(PROGRAMISTY)KLIKNIJ ABY POBRAĆ

 

 

 

1323717436-U247153.gif
Opublikowano

Uczę się cały czas ;) co wersje będę dodawać coś nowego(poczekamy,zobaczymy...)

 

Mam pytanie??:

 

Jaki jest skrypt aby np. po w pisaniu tak wykonało kolejną komendę,a po nie zamknęło program???

1323717436-U247153.gif
Opublikowano

Do zakanczania bez napisu przy pause (Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .) mozesz uzyc komendy pause>nul. Przydadza sie ci etykiety, bo to podstawa w wiekszym skrypcie. Podstawa sa tez warunki if, zabezpieczanie skryptu po wpisaniu wartosci zmiennej ktora nie bedzie dziala w skrypcie. Ucz sie :)

 

Mozesz uzyc np. czegos takiego w swoim programie:

 

Zamiast tego:

SET /P imie= Wpisz swoje imie:

wstawic takie zabezpieczenie:

:imieget
SET /P imie= Wpisz swoje imie:
if '%imie%'=='' echo Nie wpisales imienia, ponownie wpisz imie... & goto imieget

 

 

Jaki jest skrypt aby np. po w pisaniu tak wykonało kolejną komendę,a po nie zamknęło program???

Zrob na koncu goto do poczatku (musisz na poczatku programu wstawic etykiete, np. :start. Potem na koncu dajesz goto start zeby nie wylaczal programu.

Opublikowano

Do zakanczania bez napisu przy pause (Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .) mozesz uzyc komendy pause>nul. Przydadza sie ci etykiety, bo to podstawa w wiekszym skrypcie. Podstawa sa tez warunki if, zabezpieczanie skryptu po wpisaniu wartosci zmiennej ktora nie bedzie dziala w skrypcie. Ucz sie :)

 

Mozesz uzyc np. czegos takiego w swoim programie:

 

Zamiast tego:

SET /P imie= Wpisz swoje imie:

wstawic takie zabezpieczenie:

:imieget
SET /P imie= Wpisz swoje imie:
if '%imie%'=='' echo Nie wpisales imienia, ponownie wpisz imie... & goto imieget

 

 

 

Zrob na koncu goto do poczatku (musisz na poczatku programu wstawic etykiete, np. :start. Potem na koncu dajesz goto start zeby nie wylaczal programu.

 

 

Wielkie dzięki,przyda się,zaraz to sprawdze ;)

1323717436-U247153.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...