Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam] Towarzysza do gry na lifetakerze :)


aness

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiec. potrzebny jest vip hack ( od ga ) czas i umiejetnosc . life taker to hack który bardzo szybko nabija ci kille i dostajesz duzo kasy :)

2d6tno4.png

BANNED :(( na 15 dni

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

@2xUp

 

Jest dostępny w hacku od Game Anarchy.

Kupujesz to za 5 zł.

 

Proszę oto temat :

http://www.mpcforum.pl/topic/471405-tut-hack-game-anarchy/

 

...

L.T-LifeTaker jest to funkcja którą jak używasz "niby zabijasz wroga".

Nie zabija go ale Ci nabija pkt. na zabiciu/dedzie*.

 

:)

 

@TOP a nie lepiej walić do jednego tematu ??

http://www.mpcforum.pl/topic/509004-szukamtowarzysza-do-grania/

Opublikowano

Dobra dzięki za odpowiedź.

 

A ten lifetaker.

 

To nabiła te kille do ratia i czy inni gracze widzą to?

I ile w przyblizeniu można dostać GP ?

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

@2xUp

Tak nabija do Ratio.

Ale jak z kimś bijesz to wyrównujecie sobie do 1.00

Zawsze np.Ty walisz 50 i on 50.

 

yyy...zależy co grasz :)

Ja grałem z kolegą LMS-LastManStanding i wyrwyaliśmy po 8K gp + passy i victor to po 16K

 

A za Eli Pro ( co nam nie zaliczyło ;/ ) jakoś było ponad 35 tysięcy.

Opublikowano

aness ja mam vipa od game anarchy ale jeszcze nie rozgryzlem tego life takera chętnie z tobą zagram dzisiaj

KUPIE STAL DLA NINJY NA CANDY LONGJU +9 PISAĆ !!!! PW

Opublikowano

chłopaki następnym razem zapraszam tutaj

 

http://www.mpcforum.pl/topic/510632-inneparty-games/

 

Jeśli zagracie w swoim pokoju dacie hasło i będziecie pvlvl to znikoma szansa na bana (chyba że GM by wam do pokoju weszedł a to raczej niemozliwe)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...