Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem,Plugin]Usunięcie błędu w kodzie który ma ok. 1000 linijek


sitax5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam problem w 258 linijce kodu który linijek ma aż 1000.Czy ktoś z was zna stronę albo coś gdzie pisze obok którą linijke przeglądamy albo coś w tym stylu.Gdyby ktoś znalazł tą linijkę i ją naprawił był bym bardzo wdzięczny z góry daje + za każdą sensowną podpowiedź.Jeśli trzeba jakieś informacje dodatkowe to prosze mówić sprubóje je dostarczyć.

 

Treść błędu:

L 12/21/2011 21:36:10: [sM] Plugin encountered error 25: Call was aborted

L 12/21/2011 21:36:10: [sM] Native "SetFailState" reported: Can't connect to D

B: [2003]: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)

L 12/21/2011 - 21:36:10: [sM] Displaying call stack trace for plugin "tf2autoite

ms.smx":

L 12/21/2011 21:36:10: [sM] [0] Line 258, E:\_DedicatedServers\TF2Trash\ora

ngebox\tf\addons\sourcemod\scripting\tf2autootems.sp::OnPluginStart()

Executing dedicated server config file

 

Strona pluginu:

 

 

Plik tf2autoitems.sp:

 

Skan:

 

(dałem ten link bo tamten był za długi)

zamieńcie MakinWasLubi.pl na ad.*fly* i usuńcie * bo przez to *przekleństwo* forum nie moge dać skróconego linku a normalny jest zbyt długi.

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

(nie słucham żadnej muzyki.)

beta-p10.png

BÓG

----|

----v

destro10.png

Opublikowano

@offtopic

Nie mam kieszonkowego więc se chce chociaż tak dorobić.

@ontopic

@refresh

P.S plisss pomużcie dam limit plusów.

@refresh

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

(nie słucham żadnej muzyki.)

beta-p10.png

BÓG

----|

----v

destro10.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...