Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Błąd DirectX po kilku minutach gry...


karolllek7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Często pojawia mi się taki błąd jak gram:

 

sgpf.jpg

 

 

Tekstowo:

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with

DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED: Hardware device removed.. GPU:

"NVIDIA Geforce8800 GTS", Driver:28562. This error is usually caused

by the graphics driver crashing; try installing the latest drivers. Also,

make sure you have a supported graphics card with atleast 512MB.

 

Szukałem w Google, ale żadnej pomocnej odpowiedzi nie było...

 

 

Teraz mam taki błąd:

DirectX function "g_dxRenderer->getDevice()->CreatePixelShader(

solution->pixelPermutation->data,

solution->pixelPermutation->dataSize, 0,

&solution->pixelPermutation->shader.assignGet())" failed with

DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED: Hardware device removed.. GPU:

"NVIDIA Geforce8800GTS", Driver:28562. This error is usually caused

by the graphics driver crashing; try installing the latest drivers. Also,

make sure you have a supported graphics card with atleast 512MB.

 

 

lfwj.jpg

 

Opublikowano

A mi się wydaje, że masz za słabą kartę graficzną ...

Teoretycznie spełniasz wymagania gry, ale minimalne.

Spróbuj zagrać na mniejszej rozdzielczości i najmniejszych wymaganiach. + instalacja najnowszych sterowników.

Pamiętaj o prefixach :]

Opublikowano

Widzę, że pan wyżej zdobył rangę Postmaker'a spamem, bo nawet nie przeczytał dokładnie błędu... Tu pisze, że wymagana jest taka karta... Ja mam 8800GTS(1GB RAM czyli zalecany)...

A co do pana z 2 postu pomogło za co jestem naprawdę bardzo wdzięczny, pograłem sobie ok.30min i teraz wyskakuje taki error:

 

lfwj.jpg

 

Opublikowano

Pierwszy błąd to coś ze sterownikami a w 2 chodzi chyba o shadery, Poszukam rozwiązania ale jak znajdziesz sam to napisz :D ?

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

Znaczy zanim zrobiłem temat szukałem w Google wieeele osób miało te same problemy, różnica tylko karty graficzne... GTX460 wątpię, że jest za słaba, ma Pixel Shader 5.0 czyli zalecany, moja ma minimalny(4.0), więc to nie to. Jak będę na kompie to jeszcze poszukam...

Opublikowano

Właśnie szukałem ale musze lecieć do sklepu :DxD Ale nic takiego nie znalazłem. Ja to powinienem wogółe MW 3 nie włączyć przez procesopr bo mam AMD a oni chcieli Intel'a :D

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...