Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Co myślicie o tej przerobionej G36E


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Yo

Jak w temacie co o tym wgl. myślicie ??

 

Mym zdaniem to totalny shit.

Tak jak kiedyś Omek powiedział :

Niedługo będziemy widzieć strzelające hamburgery ...

Czy jakoś tak to ujął ...

I raczej miał racje , ta broń to w zasadzie drewno , dobra choinka która nawalamy ><

 

Ale wypowiedzcie się wy.

Wolny temat do rozmowy :)

 

(Proszę szybko nie zamykać , chyba że bd flam etc. )

Opublikowano

(Proszę szybko nie zamykać , chyba że bd flam etc. )

 

To temat dyskusyjny więc nie miałoby sensu szybkie zamykanie go. Co do przerobionej gietki to na początku wszyscy będą mówić że to badziewie ale z czasem zostanie zaakceptowana przez graczy

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Ale na mapki typu death room sprawdza się nie gorzej jak pestka ;] Właśnie wyszedłem z gry i grałem tą bronią troszkę ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Gietka to Gietka pro bron dla pro graczy od niskiej rangi tego nie idzie zmienic ; *

Więc sądze ze przerobiona gieta to shit

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Odwala broń na cały ekran

 

z daleka to nawet nie mogę wcelować

 

a na średni to shit bo recoil

 

na małych jest nawet dobre bez namierzania

nie reklamujemy yt.

Specjalista
Opublikowano

To temat dyskusyjny więc nie miałoby sensu szybkie zamykanie go. Co do przerobionej gietki to na początku wszyscy będą mówić że to badziewie ale z czasem zostanie zaakceptowana przez graczy

yy z czasem? po świętach nie bedzie można już jej robić i ona zniknie więc nie bedzie czasu :P chyba że ktoś ją kupi na 90 bo perma nie można przerabiać

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Hahaha wiedziałem,że niedługo wprowadzą coś powalonego.. Mamy już gitarę i choinkę,teraz kolej na strzelającego królika.

Co jak co powiem wam,że by mnie to już nawet nie zdziwiło .

 

Co do broni miałem dzisiaj okazje ją podnieść.Wielgie gówno..

Przerabianie G36 na to coś to strata broni .

9368_gold.png

Opublikowano

Hahaha wiedziałem,że niedługo wprowadzą coś powalonego.. Mamy już gitarę i choinkę,teraz kolej na strzelającego królika.

Co jak co powiem wam,że by mnie to już nawet nie zdziwiło .

 

@ Omek na zająca pewno dodadzą ''Króliczka'' Bądź ''Zajączka'' Zamiast Turreta :D

Opublikowano

Broń to porażka:

1. Odrzut jak cholera

2. Ktoś kto wymyślił wygląd tej broni chyba odstawił tablety. (to jest FPS czy jakaś gra animowana dla dzieci +3latka?)

3. DMG jest chyba słabsze od normalnego G36E

Nie polecam przerabiac, to strata dobrej G36!

sygnaturkalow.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...