Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życzenia świąteczne - od wszystkich dla wszystkich


Vipper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1323184843-U250803.png

Święta już niedługo, złóżcie sobie życzenia ^_^

Coś ode mnie:

 

Zdrowia, szczęścia, pomyślności

W twoim sercu dziś radości

I prezentów pod choinką

Wspólnie czas spędź dziś z rodzinką

Baw się dobrze na sylwestra

Kiedy fajnie gra orkiestra

życzy, Vipper.

Opublikowano

Merry Chrismants

 

 

HoHoHooo!

 

Dużo zdrowia , szczęścia pomaranczy niech wam leopold nago tańczy :)!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWYCH GIER , komputerów

 

 

zyczy wam z calego serca Xenox - Master :)

 

HUJ CI W NOS :) <3

Nie wiesz co to skillsy?

 

 

Zbieram Laajki :D

 

 

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

 

Juuż zamówiona :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

Opublikowano

To było po arabsku xD.

 

Na Sylwestra dobrze się baw

By nie wyszedł z Ciebie paw,

Bo jak wyjdzie to przesrane,

Całe ciuchy zarzygane

I nie mieszaj piwa, wódki,

bo zarzygasz sobie butki ;)

 

życzę ja bo to ja nie sprzedaje się ehę :D

Opublikowano

zyczeniampcforumbymrspr.png

 

po moim profesjonalnym przetłumaczeniu przez google to co napisał up:

Eid mylad Koranu

to język URDU ?

lub

Dom ميلاد مجي

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Aby w nowym roku, dzień w dzień, stado murzynów jebało Cię w dupę.

 

 

Wszystkim wesołych świąt.

 

Prosisz o perma po czym zakładasz nowe konto, weź lepiej koło i zapierdol se w czoło.

 

Wszystkiego najlepszego szczególnie dla zagrożonych, żeby przeszli.

Opublikowano

Prosisz o perma po czym zakładasz nowe konto, weź lepiej koło i zapierdol se w czoło.

 

Wszystkiego najlepszego szczególnie dla zagrożonych, żeby przeszli.

Nie wiesz o co chodzi, więc łaskawie wypierdalaj.

1298398982-U170772.png

Opublikowano

Zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Do tego poprawy składni, ortografii i całej reszty która sprawi że niektóre posty będą bardziej zrozumiałe dla reszty MPC.

f.png

Opublikowano

Spam i nic więcej ale i tak Spierdalaj i wyjebane na święta ^^(oprócz rzeczy które się dostaje :P)

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Aby w nowym roku, dzień w dzień, stado murzynów jebało Cię w dupę.

 

 

Wszystkim wesołych świąt.

Juz sobie wje*alem korek w dupe wiec moge czuc sie bezpieczny. Tobie tez h*j na jape :D

Bede tak mily i tez Wam zloze zyczenia. Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku.

Opublikowano

Prosisz o perma po czym zakładasz nowe konto, weź lepiej koło i zapierdol se w czoło.

 

Wszystkiego najlepszego szczególnie dla zagrożonych, żeby przeszli.

 

dziękuje, nawzajem :)

Opublikowano

Dużo zdrowia,szczęścia ... co tu się będę rozpisywał !!! lasek i sex'!!!

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...