Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineServ [Dedyk] [Bez-Hamachi] [Wiele slotów] [24/7] [Ciekawe Pluginy] [EVENTY]


ProTeza11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eu4k05.png

Witam, chciałbym Wam zaprezentować serwer minecraft typu FreeBuild z elementem Economy. Jest to serwer publiczny hostingu minecraft.

Na serwerze panuje miła atmosfera, zero lagów oraz chętna do pomocy administracja.

 

Informacje na temat serwera:

Sloty - 60 (Gdy będzię więcej graczy z pewnością powiększymy tę ilość)

Silnik - Bukkit z wieloma pluginami.

IP: s6.mineserv.eu

IP TeamSpeak3: mineserv.eu

Forum: Link podany na serwerze!

 

Serwer posiada wiele działek, które możesz zakupić.

Masz możliwość kupna VIP'a!

Na serwerze używamy waluty CRAFT!

2aj6nbp.png

Co by tu więcej opowiadać! Wejdź na serwer a zobaczysz więcej!

Opublikowano

Nie polecam serwa Porombana administracja pytalem sie 30min i nic Totalny Nie ogar. i w dodatku bana za nic dostalem Gralem pod nickiem Honda

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

UWAGA!

Ludzie i ludziska... Zrobimy IDOLA!!! Ale potrzebujemy 40 graczy w grze :/ (to jest nie możliwe)

 

Adminie przepraszam - wiem, mogłem dać edytuj ;(

Niedawaj procentów plossse ;( ;( ;(

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Opublikowano

Nie polecam Admini ktorzy kiedys byli w Minemania i zostali wyrzuceni poszli do protezy !!! NEO KID Pozdroooo

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

@2xUP

Korn zgadzam się z ProTezą, wy macie hosting bo my byliśmy lepsi...

P.S.REFRESH!!!

P.S.2.KONKURS Z REDSTONE!!!

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@REFRESH!

DO ZAMKNIECIA. NAPISALEM NOWA REKLAME, BO DO TEJ NIE MAM DOSTEPU

1682780176.png <---------- LEPSZY OD 81% POLSKI!!!! WOOOHOOOO!!!!!

Kochani admini zdejmijcie mi te procenty Ja tak się staram ;( >3

Opublikowano

Dubel.

http://www.mpcforum.pl/topic/531868-fbsurvivalrpg60-slotowbukkitpluginydedyk247ts3mineserv-reaktywacja/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...